×

Další video: „Spolupráci Trikolóry s prezidentem Klausem bych uvítala. Situace se mění ze dne na den, nechceme novodobou totalitu.“ – říká Tereza Hyťhová (Trikolóra)

Countdown
Zrušit
×
AUDIO ZÁZNAM

„Roušky? Ukazují, jak absurdních rozměrů může dosáhnout vyšponovaná hrůza. Brexit? Eurokraty vystihují dvě slova: Nepoučitelnost nepoučitelných. A Jurečka? Kdo si počká, ten se dočká.“ – říká komentátorka Karolina Stonjeková.

„Roušky? Ukazují, jak absurdních rozměrů může dosáhnout vyšponovaná hrůza. Brexit? Eurokraty vystihují dvě slova: Nepoučitelnost nepoučitelných. A Jurečka? Kdo si počká, ten se dočká.“ – říká komentátorka Karolina Stonjeková.

Jak reagují významné osobnosti Česka na aktuální události posledních dní? Horké novinky, štiplavé glosy, zajímaví hosté. To je pořad Podtrženo, sečteno, který shrnuje ty nejdůležitější aktuality. Hostem tohoto dílu byla komentátorka Karolina Stonjeková.

Vůdčí eurokrat vyvozuje z Brexitu poučení, že národy je třeba více zbavit suverenity

„Já jsem četla ten projev, který pan Verhofstadt měl. A ten začínal slovy, že je potřeba si z toho vzít ponaučení. Tak jsem si říkala: Že by konečně došlo k nějaké reflexi? Nedošlo k reflexi. Kdybych měla tomu projevu dát nějaký titulek, tak bych to pojmenovala dvěma slovy: Nepoučitelnost nepoučitelných.“ – míní komentátorka Karolina Stonjeková.

Novým předsedou KDU-ČSL je Marian Jurečka, získal 205 z 357 platných hlasů

„Kdybych měla dát nějaký titulek této zprávě, zněl by: Kdo si počká, ten se dočká. Možná si ještě vzpomenete, že Marian Jurečka se ucházel o post předsedy KDU-ČSL už při minulé volbě. Tehdy utrpěl porážku, která byla docela ošklivá. On se rozhodl stáhnout se do ústraní, Je otázka, zdali zamakal na sobě, anebo na nějakých zákulisních záležitostech. Spíš to bylo to druhé. Čili on se stáhnul a dočkal se.“ – konstatuje komentátorka Karolina Stonjeková.

►Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

Lékárnám docházejí roušky. Češi se obávají koronaviru a sezonních onemocnění

„Ani já roušku nemám. Ale myslím, že nemusíme litovat. Ono to totiž nefunguje. Možná to může fungovat jako placebo: dáte si na sebe roušku a máte pocit, že jste chráněn. V případě koronaviru je to nesmysl, v případě sezónních onemocnění možná menší. Ale já bych spíš řekla, že by bylo fajn, kdyby se ty roušky začaly nosit ne jako ochrana před onemocněními, která létají vzduchem, ale kdyby je nosili ti, co jsou nemocní, jelikož rouška je naopak od toho, abyste nikde nešířil různé bacily.“ – dodává komentátorka Karolina Stonjeková.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

Další komentáře aktuálních dní naleznete v celém díle Podtrženo, sečteno!

brexitmarian-jureckakoronavirussexuologierovnopravnost

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.