×

Další video: „Vrbětice jsou umělá kauza. Ekonomika stále padá. Začínáme se smiřovat s omezením svobody, děsí mě to. Do parlamentu kandidovat nebudu.“ – říká prezident Václav Klaus

Countdown
Zrušit
×

„Role EU v době epidemie? Nula. Ulevovat masám na úkor bank je hračka. Vláda si z hluboké ekonomické krize zatím nic moc nedělá.“ – říká Vlastimil Tlustý.

Jak reagují významné osobnosti Česka na aktuální události posledních dní? Horké novinky, štiplavé glosy, zajímaví hosté. To je pořad Podtrženo, sečteno, který shrnuje ty nejdůležitější aktuality. Hostem tohoto dílu byl Vlastimil Tlustý.

Schillerová chce plošně pozastavit splácení půjček a hypoték

„Je to hračka ulevovat masám na úkor jiných, protože odložení splátek není nic jiného než odložení příjmů pro banky. A tam je kardinální otázka: Na jak dlouho? Měsíc to ty banky určitě vydrží, dva měsíce asi taky, dvanáct měsíců tak, jak navrhoval jeden šílenec v televizi, určitě ne.“ – míní Vlastimil Tlustý.

20 tisíc mrtvých by byla pro ekonomiku menší ztráta než současná opatření, ale asi děláme správně

„Ta první část je brutální a nepřijatelná. S tím se souhlasit nedá. Já bych řekl, že vláda si z hluboké ekonomické krize zatím nic moc nedělá. A to je, myslím si, chyba, protože při volbě opatření je potřeba brát ohled na oboje, to znamená: jak na to, aby se zabránilo co největšímu počtu úmrtí, tak na to, aby hloubka krize nebyla tak hluboká a tak dlouhá.“ – konstatuje Vlastimil Tlustý.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

Praha 6 odstranila sochu maršála Koněva

„Nechápu souvislost – jestli jsou ještě zaseklí v tom boji, který zahájili před několika měsíci, nebo se jim jeví jako infekční. V době, kdy je nouzový stav, by se takovými věcmi samozřejmě zabývat neměli. Do boje s koronavirem to určitě nepatří.“ – dodává Vlastimil Tlustý.

Další komentáře aktuálních dní naleznete v celém díle Podtrženo, sečteno!

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

vlastimil-tlustykoronavirusvladni-opatrenisplatkyekonomikalukas-kovandapraha-6marsal-konevsochaeu

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.