×

Další video: „Spolupráci Trikolóry s prezidentem Klausem bych uvítala. Situace se mění ze dne na den, nechceme novodobou totalitu.“ – říká Tereza Hyťhová (Trikolóra)

Countdown
Zrušit
×

„Rath není těžký zločinec, ale řekl si o pomstu. Kauza Nagyová je několikanásobný skandál. Reformní komunisté znovu převzali moc. Piráti jsou počítačoví komunisté…” – říká Vlastimil Tlustý.

Jak reagují významné osobnosti Česka na aktuální události posledních dní? Horké novinky, štiplavé glosy, zajímaví hosté. To je pořad Podtrženo, sečteno, který shrnuje ty nejdůležitější aktuality. Hostem tohoto dílu byl Vlastimil Tlustý.

Foto: Bouřlivé hlasování na Praze 1. Čižinský odvolán, v radě usednou trestně stíhaní

„Zírám. Snad se i škodolibě raduji. Mne třeba zaujalo, že proti sobě stojí Praha 1 sobě a My, co tady žijem. Ještě my tam chybí strana, která by si mohla říkat Nová košťata. Mně z toho vychází, že nemetou.“ – říká Vlastimil Tlustý.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

Česko nebude zavádět zálohování PET lahví. Byl by to zbytečný a riskantní krok, řekl Brabec

„K tomu, byste rozhodl, jestli mají být PET lahve zálohované, nebo nemají, to je seriózní vědecká práce. To se musí zjistit, která varianta je nákladnější. Jestli je lepší stimulovat lidi k tomu, aby je dávali do tříděného odpadu, nebo jestli je lepší je zálohovat. To se musí vypočítat.“ – podotýká Vlastimil Tlustý.

Teplický soud odmítl umístit Ratha do mírnějšího oddělení věznice

„On jim tak zatopil – všem. Policistům, státním zástupcům a soudům. Všechny komplikace, které si proti nim mohl vymyslet, si vymyslel. Kopal kolem sebe mimořádně a oni mu to teď vracejí. Není to těžký typ zločince, že by musel být v přísném dohledu.“ – dodává Vlastimil Tlustý.

Další komentáře aktuálních dní naleznete v celém díle Podtrženo, sečteno!

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

david-rathjana-nagyovapiratikomunistepet-lahve

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.