×

Další video: „Spolupráci Trikolóry s prezidentem Klausem bych uvítala. Situace se mění ze dne na den, nechceme novodobou totalitu.“ – říká Tereza Hyťhová (Trikolóra)

Countdown
Zrušit
×

„Prymula? Totální zatmění. Papalášský syndrom. Katastrofální přístup. Ministrem už být nemůže. Pokuta jedenáct tisíc za polibek je případ úřednické demence,“ říká Jaroslav Plesl.

Jak reagují významné osobnosti Česka na aktuální události posledních dní? Horké novinky, štiplavé glosy, zajímaví hosté. To je pořad Podtrženo, sečteno, který shrnuje ty nejdůležitější aktuality. Hostem tohoto dílu byl šéfredaktor MF DNES Jaroslav Plesl.

Právě on vyhlašuje nejpřísnější opatření: Pod rouškou tmy si Prymula bez roušky vyrazil do restaurace!

„Já nemám vůbec slov. Je to naprosto nepochopitelné, že je vůbec může něco takového napadnout. To je totální zatmění.“ – říká úvodem Jaroslav Plesl a dodává: „Je to papalášský syndrom. Jednoznačně. Ve smyslu: My můžeme všechno. Máme úplně jiná pravidla než normální lidi. Jasně, budeme jim všechno zakazovat, ale my můžeme. Katastrofální přístup! Obávám se, že pan Babiš neměl jinou možnost (než oznámit, že Prymulu odvolává, pozn.). To je hrozně demoralizující prvek, co provedli. Pokud tlačí na menšinu, aby dodržovala pravidla, ale sám po večerech chodí do hospod, to nemůže být ministrem.“

Za polibek v Miláně padla pokuta 11 tisíc korun

„V Miláně se opravdu tyhle sexuální praktiky nevyplatí. Je to sexuální praktika light. Mě zajímá poměr cena (400 eur, pozn. red.) výkon. V mnoha jiných zemích byste si užil daleko víc. Takže ta raketa je příliš vysoká. Jedna věc je utratit 11 tisíc v nevěstinci, druhá věc je dostat pokutu 11 tisíc za polibek. To je případ úřednické demence.“ – míní Jaroslav Plesl.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

Není to v pr*eli. Někdo popsal památník 17. listopadu na Národní třídě„Mně se to líbí. Je to hluboce filosofické (nápis: Není to v pr… Je to v lidech!, pozn. red.). Je to křídou, je to omyvatelné. Není to žádný posprejovaný nápis, jak je dneska zvykem. Je to křída. Jednodenní vzkaz. Památník by tím ožil, kdyby to lidé dělali každé ráno. Křída je super, ta by se měla víc používat. Památník je umění. Umění by mělo žít. A je to pravda, co je tam napsáno. Je to v lidech. Je to v panu Prymulovi a v panu Faltýnkovi, jak jsme dnes viděli.“ – konstatuje Jaroslav Plesl.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde

Další komentáře aktuálních dní naleznete v celém díle Podtrženo, sečteno! 

 

jaroslav-pleslmf-dnessefredaktorroman-prymulajaroslav-faltynekschuzkarestauracerouskyandrej-babispolibekmilane400-eurpokutapamatnik-17.-listopadukridaje-to-v-lidech!napisministr-zdravotnictvi

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.