×

Další video: „Ukradeného Picassa jsem vrátil do Čech, v Bulharsku na mne mířili Kalašnikovem. Krade se víc než před revolucí, boj proti organizovanému zločinu je zpravodajská práce.“ – říká Ivan Moroz, bývalý elitní detektiv

Countdown
Zrušit
×

Podtrženo, sečteno - Vlastimil Tlustý

Jak reagují významné osobnosti Česka na aktuální události posledních dní? Horké novinky, štiplavé glosy, zajímaví hosté. To je pořad Podtrženo, sečteno, který shrnuje ty nejdůležitější aktuality. Hostem druhého dílu byl Vlastimil Tlustý. 

Oblíbené tuzemské „kratochvíle“ v ohrožení: Alkohol podraží, cigarety zmizí úplně

„Je pěkná blbost, aby neřesti byly zakazovány. Jsou masově oblíbené, nedává smysl je zdaňovat. Reakce je vždy stejná: černý trh, pašování, podvádění, metanol v alkoholu. Když se zakáží cigarety, lidé budou kouřit ze sklepů,“ poznamenává komentátor a bývalý politik. Panu Vojtěchovi by doporučil, aby se vzpamatoval a nevymýšlel blbosti. 

Babišovi se nelíbí „kámoši“ ministrů. Chystá na ně etický kodex

"Vybavil se mi film Farma zvířat, dalo by se to přirovnat k dnešní politice. Andrej Babiš na dluh rozdává, rozděluje co nemá – a toto rozdávání skončí, až nebude nic. Jsou to kecy,“ říká. Přijde den, kdy nás stát všechny oškube, aby to mohl zaplatit. 

V životě jsem nebrečel tak, jak po prohraném finále Stanley Cupu. V kabině bylo hrobové ticho, říká hokejista Tomáš Nosek

„Jde tam o velké peníze. Hráči se těšili na příjmy, jaké si ani představit neumím, jsou to desítky až stovky milionů korun. NHL je velká show, stojící na penězích. Jedny miliardy jdou za halu, druhé miliardy za nákup hráčů,“ myslí si Tlustý.

V Praze začala válka proti Pochemu. Členové ČSSD chystají udělat věc, jaká se od revoluce nestala

„ČSSD je dneska ve vládě zastoupena tak jak je, evidentně díky Zemanovi. Do toho si sociální demokracie odváží říkat, že mu tam nanominují člověka, kterého on nejmenuje. To jim může jedině ublížit, měli by toho nechat. Pan Hamáček by měl zjistit, že ten, kdo rozdává karty je Miloš Zeman.“ Měl by vzít realitu na vědomí a dosadit na pozici ministra zahraničí někoho jiného. 

 

Další komentáře aktuálních dní naleznete v celém díle Podtrženo, sečteno!

 

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.