×

Další video: Budulínek v New Yorku, Tetuše v oblacích a Blažek v rukou Pirátů…

Countdown
Zrušit
×

„Podstatou existence Milionu chvilek je žebrání o peníze. ‚Generálprezident‘ v Trutnově je výsměch Václavu Havlovi. SPD může mít před volbami vážný problém.“ – Petr Macinka

Jak reagují významné osobnosti Česka na aktuální události posledních dní? Horké novinky, štiplavé glosy, zajímaví hosté. To je pořad Podtrženo, sečteno, který shrnuje ty nejdůležitější aktuality. Hostem tohoto dílu byl komentátor Petr Macinka.

Vězeň číslo P01135809. Trump se vydal úřadům, zveřejnil fotku ze zatčení

„To je frajer! Podívejte se, jak se nechal vyfotit. To mu se říká mugshot, což je v anglické terminologii fotografie zadržence. Ten se dělá jenom jednou, nestylizuje se. Rovnou se tam takto zatvářil. Je to frajer.“ – uvádí Petr Macinka k drsnému výrazu amerického exprezidenta na snímku, který obletěl celou planetu.

Blažkova bouřka, Nejedlého volejbal. Jak došlo k vyhmátnutí ministra v taverně

„To tady máme aféru letošního léta. Bouře ve sklenici šampaňského v žižkovské restauraci, kterou rozpoutala nechvalně známá dvojka aktivistů z hnutí Ekonomie, vlastně nyní už Seznam Zprávy – pan Valášek a soudružka Jelínková. To jsou hezcí lidé, co? Raději to zase zmenšete.“ – míní Petr Macinka.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

Babiš by mohl zlevnit potraviny jediným rozhodnutím, prohlásil Fiala

„Babiš bude Fialu strašit ještě za padesát let. Za všechno může Babiš. Napadají mne strašidelné věci. Nevšiml jsem si, že by Babiš vlastnil Kaufland, Lídl, Tesco. Ti určují ceny.“ – říká Petr Macinka s tím, že vládě vyhovuje, že jsou ceny potraviny vysoké, jelikož může útočit na Babiše a ministr financí inkasuje více peněz z daní.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

Další komentáře aktuálních dní naleznete v celém díle Podtrženo, sečteno!

donald-trumpmugshotzatcenivezen-cislo-p01135809volbyusamilion-chvilekpavel-blazeknejedlydemonstracepetr-pavelvaclav-haveltrutnovspdaktualni-udalostiaktualni-zpravypodtrzeno-sectenoxtvvalasekjelinkovaseznam-zpravypetr-fialaandrej-babishavlizace
Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.