×

Další video: „Roof je potenciální vrah českého brankáře, proč není trestně stíhán? Svět ovládla psychóza šílenců. ČT by měla udržovat kulturní publikum.“ – říká Jiří Svoboda

Countdown
Zrušit
×

Petr Holec: „Okamura je kamikaze, Ovčáček originální lidový koumák, Kloudová rozdavačka štěstí a Paroubek zachránil celý svět. Totalitu u nás zavádí tábor dobra, který se ohání demokracií...”

Jak reagují významné osobnosti Česka na aktuální události posledních dní? Horké novinky, štiplavé glosy, zajímaví hosté. To je pořad Podtrženo, sečteno, který shrnuje ty nejdůležitější aktuality. Hostem tohoto dílu byl komentátor Petr Holec.

Pane Okamuro, vy chcete odejít z EU, když nám může dát 19 miliard eur?! ptala se moderátorka ČT. A odšpuntovala krasojízdu šéfa SPD, která na Facebooku trhá rekordy

„Co asi jiného mohla odšpuntovat, když se jako ona zeptáte: ‚To chcete odcházet z EU, když nám chce dát 19 miliard?‘ To jako znovu můžeme být součástí Ruska a Putin, ten tu částku zdvojnásobí. To je, jako kdyby jí to nalili z SPD. Já se tomu musel smát: Co to je za důvod, abychom byli v EU? Rozhovor jsem neviděl, asi bych to neunesl. Četl jsem ho. Na Okamurovi mne fascinuje, že on je jako kamikaze: pořád nás chce vyvést z EU po anglicku. Ale když to sledujete, kolik je to – čtyřletá agónie brexitu? Nakonec budeme mít srovnání, co to znamená. Nicméně Česko není Británie. A důvody jsou úplně jiné, abychom v EU zůstali. Ale EU není žádný pionýr, kde se mají všichni rádi. EU je normální pokračování evropské války, akorát u láhve z Bordeaux v Bruselu. Musíme válčit jako předtím. Pro nás by to byla ekonomická pohroma.“ – podotýká Petr Holec.

Inkriminovaný rozhovor v ČT zde.

Zachránil jsem ČSSD a dosáhl nejlepších výsledků v historii, chlubí se Paroubek

„Jenom ČSSD a jenom nejlepší výsledky? Podle mne zachránil celý svět! To je titán politiky. Já ho mám rád. Strávil jsem s ním pět zábavných let jako reportér Reflexu. To byl ohromný fičák. Nic takového jsme předtím nepoznali. A teď se nám možná Paroubek vrací, takže vlastně musíme mít radost, protože ho tady budeme mít každý týden. On má pravdu, v roce 2006 udělal nejlepší výsledek, ale za čtyři roky později rekordně nejhorší.“ – připomíná Petr Holec.

Ovčáček: Hrozí tu nástup totality a neomarxistů, prezident brání svobodu a vláda mu naslouchá, promluví brzy

„Jak koukám na ten obrázek u článku, tak se mi zdá, že promluví velmi brzy. Zaujalo mne ale, že říká, že prezident brání svobodu svědomí, která je nad zákony. To je fantastické! Jiří Ovčáček byl vždycky originální lidový koumák, a tohle to je perla. Vy jste tady měli takovou velkou televizi, napadlo mne, jestli bych si ji nemohl v rámci svobody svědomí odnést. Jinak má bohužel pravdu s nástupem totality. A nejhorší je, že totalitu tady zavádí ten tábor dobra, který se hájí a ohání demokracií. To je ironie osudu a dějin.“ – zdůrazňuje Petr Holec.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

Hamáček se podruhé ožení, bere si bývalou političku ODS Kloudovou

„Já bych k tomu řekl: Hele Honzo, hodně štěstí. Není to ale originální volba. Gábina si bere vždycky jenom politiky. Přeju mu moc štěstí. Když už to nejde s ČSSD, tak snad to půjde s Gábinou. Je to rozdavačka štěstí.“ – upozorňuje Petr Holec.

Další komentáře aktuálních dní naleznete v celém díle Podtrženo, sečteno!

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

tomio-okamuractmoderatorka-ctbrexitspdcssdjiri-paroubekpetr-holecjiri-ovcacekmilos-zemanneomarxistetotalitajan-hamacekgabriela-kloudovasvatbazenac-hamacekcdreklama

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.