×

Další video: „ODS by měla zaniknout a fungovat již jen jako SPOLU. Atentát na Trumpa byl produktem společenského klimatu, ne aktem blázna. EU je hra na demokracii.“ – Václav Klaus

Countdown
Zrušit
×

„Petr Fiala? Čivava za plotem. Ona ječí, ale nikdo se jí nebojí. Česku se totiž daří. Jen na Silvestra se zblázníme a musíme pálit.“ – míní Petr Holec.

Jak reagují významné osobnosti Česka na aktuální události posledních dní? Horké novinky, štiplavé glosy, zajímaví hosté. To je pořad Podtrženo, sečteno, který shrnuje ty nejdůležitější aktuality. Hostem tohoto dílu byl komentátor Petr Holec.

Vzdušné zámky a růžové brýle, hodnotí Babišův projev opozice

„Projevy byly čtyři. Můj známý, politický marketér, popsal přesně Petra Fialu. Řekl, že je to čivava za plotem. Ona ječí, ale nikdo se jí nebojí. Spíš vzbuzuje soucit. To je dokola. On musí všechno negovat, ale problém pro opozici je, že Česku se daří. Většině lidí se daří. Platy rostou jako nikdy. Důchody to samé. A nezaměstnanost je v podstatě nulová.“ – konstatuje Petr Holec.

„Takovouhle hrůzu za dvě mega?“ Pražané se pustili do Hřiba kvůli novoročnímu videomappingu

„Kdyby nechali ten ohňostroj na Letné... Já nejsem žádný fanatik do ohňostrojů, ale ty poslední dva byly docela pěkné. A kdyby zarazili to nesmyslné bouchání dělobuchy... Já nevím, co se nám to tady stalo. Na Silvestra se zblázníme a musíme pořád pálit…“ – dodává Petr Holec.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

Zeman zvažuje, za přijmout Putinovo pozvání do Moskvy

„Za dobrotu na žebrotu. Prezident Zeman pořád nadbíhá Putinovi a Rusku, a oni mu dají takovýhle dárek. A to je minimálně podruhé, co se týká invaze v roce 1968, kdy mu vlepili facku. Pro mne je to jenom signál toho, že Rusko je agresivní země, která si nebere žádné servítky. To je návrat do normalizace, kdy napadli jakýkoli stát.“ – doplňuje Petr Holec.

Další komentáře aktuálních dní naleznete v celém díle Podtrženo, sečteno!

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

 

petr-holecandrej-babiszdenek-hribmilos-zeman
Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.