×

Další video: Trudka na scéně! Chytrý kýbl! Barmské ženy vyhrály!

Countdown
Zrušit
×

„Ostatní země mají vizi, u nás nefunguje nic. Českému sportu hrozilo vyloučení ze soutěží, uděláme ligu s Ukrajinou? Pavel chce mít vliv jako prezident typu Zemana.“ – Roman Šmucler

Horké novinky, štiplavé glosy, zajímaví hosté. To je pořad Podtrženo, sečteno, který shrnuje ty nejdůležitější aktuality. Hostem tohoto dílu je docent medicíny a od září 2017 prezident České stomatologické komory Roman Šmucler. Jak reagují významné osobnosti Česka na aktuální události posledních dní?

Zoufalství v přímém přenosu, ztrácím naději, řekl Kalousek na adresu vlády

„Nechci řešit, jestli se pan Kalousek dostane znovu do politiky přes nějakou rebrandovanou TOP 09, ale ta věc je horší. Včera jsem měl sezení s šéfem Hospodářské komory, což je skoro jeden z nejvlivnějších lidí v ODS, pan Zajíček, a ten má úžasnou vizi, že do března příštího roku chce změnit Česko. Protože když to neuděláme do března, což je pár měsíců, tak to znovu uděláme až v roce 2026. To je pravda, jelikož politici v březnu 2024 končí: začíná ostrá kampaň do eurovoleb, pak jsou krajské volby a pak už se jedou celostátní volby.“ – komentuje Roman Šmucler.

Musk žaluje Sorosovy lidi: Šíříte dezinformace, které potlačují svobodu slova

„Dezinformátor je člověk, který je placený nějakým způsobem – třeba jde o tajné služby. A je placený za to, že šíří nějaký opravdu nebezpečný narativ. Čili jestli někdo, nějací lidé od Sorose, říkají, že Musk vědomě šíří věci, které hraničí až s podezřením z trestných činů, tak souhlasím s Elonem Muskem, že nějaký nezávislý soud musí něco říct.“ – míní Roman Šmucler.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

Nerozumím. Nad prezidentovým nepodpisem kroutí hlavou vláda i opozice

„Tak já tomu rozumím. Pan prezident Petr Pavel a lidé kolem něj chtějí být významné mocenské centrum, jako chtěl být Miloš Zeman. Chce být prezidentem typu Miloš Zeman, ne prezidentem typu Václav Klaus. Tady si Pavel vychutnal oba tábory. Chtěl říct: Já jsem hráč.“ – míní Roman Šmucler.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

Další komentáře aktuálních dní naleznete v celém díle Podtrženo, sečteno!


miroslav-kalousekvladapolskoekonomikaeurofondyeupetr-fialazajicekhospodarska-komoravzdelanielon-musksorosdezinformacepetr-pavelmocaktualni-udalostipospisilpraha-sobeaktualni-zpravyxtvpodtrzeno-sectenoroman-smuclerxaverjaroslav-duseklukas-pollert
Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.