×

Další video: „Spolupráci Trikolóry s prezidentem Klausem bych uvítala. Situace se mění ze dne na den, nechceme novodobou totalitu.“ – říká Tereza Hyťhová (Trikolóra)

Countdown
Zrušit
×
AUDIO ZÁZNAM

„Opatření proti covidu? Psychologická hra, co slouží mocným. Rouškovné je test inteligence, kdy vláda točí klikou a tiskne na dluh 50 miliard měsíčně. Václav Klaus má skoro vždy pravdu.“ – říká Vlastimil Tlustý.

„Opatření proti covidu? Psychologická hra, co slouží mocným. Rouškovné je test inteligence, kdy vláda točí klikou a tiskne na dluh 50 miliard měsíčně. Václav Klaus má skoro vždy pravdu.“ – říká Vlastimil Tlustý.

Jak reagují významné osobnosti Česka na aktuální události posledních dní? Horké novinky, štiplavé glosy, zajímaví hosté. To je pořad Podtrženo, sečteno, který shrnuje ty nejdůležitější aktuality. Hostem tohoto dílu byl Vlastimil Tlustý.

Rouškovné 6000 korun se nám líbí, ale oželíme ho, vzkazují důchodci Babišovi

(Důchodci dostanou od státu jednorázově 5000 korun, oznámil nakonec v pátek premiér Andrej Babiš spolu s ministrem vnitra Janem Hamáčkem, pozn. red.)

„On je to test inteligence. Ta otázka zní: Odkud ty peníze jsou? A to víme, to se nijak netají. Jsou na dluh, který je vytvářen, když to řeknu obrazně, točením klikou. Vláda spolu s Českou národní bankou točí klikou a vydávají nové a nové peníze a ty rozdávají na mnoho zvláštních věcí, nejvíce na to, že není nezaměstnanost. Tam končí dle mého odhadu tak 50 miliard měsíčně. A tohleto je doplněk, který by se správně měl jmenovat nákup voličů. Jde o to získat důchodce. Takže točit klikou a tisknout 50 miliard měsíčně, to je 600 miliard ročně. A pokud se mezi důchodci najdou ti, kteří si těch šest tisíc rádi vezmou, a zároveň vzkážou: ‚A stejně tě nezvolíme‘, to si myslím, že je správná reakce. To se mi líbí. Ještě to budou totiž muset splácet jejich vnoučata.“ – míní Vlastimil Tlustý.

Radši zkraťte dovolenou. Slováci dávají na červený seznam Chorvatsko, Francii i Španělsko

„Byl jsem na Kanárských ostrovech, ale když tenhle titulek vidím, tak si sám na sobě uvědomuju, že už to vůbec nesleduju. Vůbec. Kdybyste se mě teď zeptal, jestli, kdy a kde mám mít roušku, tak opravdu nevím. A řeknu vám proč: Vláda to úplně zdegradovala a zkompromitovala těmi neustálými změnami a neustálými hlášeními. Někdo si z toho krásně dělá legraci, že něco platí jen v liché dny a v sudé dny něco jiného. Těch změn je tolik, že většina veřejnosti to už vůbec nesleduje. A vládě se to trochu vymyká z rukou… Ta opatření ukazují spíš, že je to psychologická hra. Slouží mocným světa.“ – domnívá se Vlastimil Tlustý.

Harry a Meghan jsou naštvaní. Informace o nich pouští ven někdo z královského paláce

„Tak nám to tady v České republice může být úplně šumák. Možná je to dobrá mediální krmě pro britské občany, ale tady je to úplně k ničemu. Ale pokud se někdo chce odpoutat od našich dluhů, nechť se rozvášní.“ – konstatuje stručně Vlastimil Tlustý.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

Klaus: Dnešní revoluce v USA? Skoro jako v Rusku roku 1917. Ani Marx nechtěl přeměňovat muže v ženu

„U pana prezidenta Klause, myslím, platí jedna věc: Můžete ho mít rád, můžete ho milovat, nemusíte ho mít rád, můžete ho nenávidět, ale měl byste uznat, že má skoro vždycky pravdu. Někdy to trvá dlouho, než se to ukáže, někdy jsou ty pravdy pro velkou část lidí těžko spolknutelné. Ale tím, co se děje ve Spojených státech, jsem vyděšen. Mě by nikdy nenapadlo, že lidé, kteří chtějí vykrást obchod, někoho zmlátit, znásilnit, nebo dokonce zabít, že si k tomu najdou politickou myšlenku a že budou říkat, že to všechno dělají z ideových důvodů.“ – reflektuje Vlastimil Tlustý.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

Další komentáře aktuálních dní naleznete v celém díle Podtrženo, sečteno!

rouskovnepenizevladacnbnezamestnanost50-miliardduchodcicovidcovid-19koronavirusharrymeghanvaclav-klaususaspojene-statyideove-duvodyvlastimil-tlusty

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.