×

Další video: „Roof je potenciální vrah českého brankáře, proč není trestně stíhán? Svět ovládla psychóza šílenců. ČT by měla udržovat kulturní publikum.“ – říká Jiří Svoboda

Countdown
Zrušit
×

Ondrej Hejma: "Václav Klaus ml. v ODS? To nemůže dopadnout dobře, stranické neshody jsou příliš zásadní..."

Jak reagují významné osobnosti Česka na aktuální události posledních dní? Horké novinky, štiplavé glosy, zajímaví hosté. To je pořad Podtrženo, sečteno, který shrnuje ty nejdůležitější aktuality. Hostem třetího dílu byl Ondřej Hejma. 

Klaus ml. se pustil do ODS: Dělá prý zle kandidátům, kteří ho podporují!

„Tohle nemůže dobře dopadnout, má jiné názory, než ta hlavní linie Petra Fialy. Nějaké hlasy to hodí, ale neshody jsou příliš zásadní. Je to Václav Klaus starší nové generace. Junior jde přímo na věc. Předseda ODS v žádném případě nebude, i když s většinou názorů souhlasím. Fiala plyne s proudem, říká to hezky a neříká nic šokujícího, což je pro stranu trochu problém,“ říká Hejma.

Vrchní soud zrušil rozsudek nad exprimátory v kauze Opencard

„Je dobře, že to zrušili, bylo to trochu směšný, jak tyhle dva obvinili. Hlavní obětí tohoto případu je Pavel Bém, dneska vidíme, že tunel Blanka je senzační a Open Card nevím proč zrušili. Měla by nastat rehabilitace Pavla Béma. Mělo by se uznat, že udělal taky nějaké dobré věci. Už dlouho si toto myslím,“ poznamenává Hejma. 

Ostrava je vzhůru nohama. Nebezpečnou drogou se otrávilo už 21 lidí

„Tak, jako si lidi dávají pozor, co si dávají za kořalku, aby v ní nebyl metylalkohol, tak je potřeba i na tohle dávat pozor. Je to hrozné, nevím, kdo si může koupit balíček s nápisek SPD. Možná je to kampaň!“ říká Ondřej Hejma. Podle něj jde o podobný případ, jako kauza pančovaného alkoholu.

Leoše jsme regulérně vydírali. Čtyři měsíce jsem byl za parchanta, přiznává Kazma

„Vím, že se Kazma dopustil strašný věci vůči Leošovi, ale pak mi v červnu zavolal, že se mám připojit k písničce na dobrou věc, na kterou jsem nakonec kývl, protože jsem byl zvědavej, jestli přijdou všichni lidi, které sliboval. A oni přišli. Věřím, tomu, že to bylo celé naplánováno, ale je možné, že to souviselo i s Leošovým koncertem,“ uzavírá.

 

Další komentáře aktuálních dní naleznete v celém díle Podtrženo, sečteno!

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.