×

Další video: „Já věci nevzdávám. Piráti jsou připraveni sestavit vládu. Ekonomika musí mít systém – investiční pobídky, úpravy DPH i zvýšení daně z uhlí.“ – říká Ivan Bartoš, předseda Pirátů

Countdown
Zrušit
×
AUDIO ZÁZNAM

Ondřej Hejma: "Současnou koalici komunisté už nepřežijí. Hamáček musí ukázat, že není žádný Sobotka. Ocenění Nohavici Putinem? Staví ho to na úroveň Karla Gotta..."

Ondřej Hejma: "Současnou koalici komunisté už nepřežijí. Hamáček musí ukázat, že není žádný Sobotka. Ocenění Nohavici Putinem? Staví ho to na úroveň Karla Gotta..."

Jak reagují významné osobnosti Česka na aktuální události posledních dní? Horké novinky, štiplavé glosy, zajímaví hosté. To je pořad Podtrženo, sečteno, který shrnuje ty nejdůležitější aktuality. Hostem tohoto dílu byl Ondřej Hejma.

Lánský, Větvička, Hejma i Krampol. Vyznamenání má 41 osobností

„Čekal jsem, že to bude mít různé dramatické zápletky, takže jsme nominaci utajili. Dětem jsem to oznámil půl hodiny před ceremoniálem. Byl to příjemný večírek, projev byl v pohodě, báli jsme se, jaké torpédo prezident vypustí, ale nestalo se to. Pochopil situaci. Nenávistná kampaň byla ale obrovská,“ říká Hejma.

Pozvednou ČSSD ženy? Maláčová i Valachová se tlačí do vedení. A návrat vyhlíží i Hašek

„Hamáček musí něco předvést, musí zabojovat a ukázat, že není žádný Sobotka a nebojí se Babiše. ČSSD je v mimořádně špatné situaci, na Haška bych si nevsadil,“ myslí si.

Máme ambici tuto republiku vést, řekl šéf komunistů Vojtěch Filip

„Filipa jsem se ptal, kdy už to konečně zabalí, kdy se spojí s ČSSD a zbaví se toho strašného jména. Tuto koalici komunisté nepřežijí,“ uvedl Ondřej Hejma.

Jestli Nohavica pojede k Putinovi, Kreml získá užitečného idiota, píše Newsweek

„Užitečný idiot je redaktor, který tento článek psal. Po Trumpovi také lidé řvou, ale on ví, že mít dobré vztahy s Ruskem je dobrá věc. Protiruskou hysterii je potřeba tlumit, k Rusku přistupovat obezřetně, ale neprovokovat. Nohavicu to staví na úroveň Karla Gotta,“ říká Hejma.

Další komentáře aktuálních dní naleznete v celém díle Podtrženo, sečteno!

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.