×

Další video: „Nemoc COVID-19 je medicínský omyl, měli jsme se držet triády – zdroj, přenos, riziková skupina. Koalice Spolu je politická chyba ODS, naivní projekt.“ – říká Pavel Bém

Countdown
Zrušit
×

Ondřej Hejma: „Nevinnost Pirátů skončila. Komunisté jsou na odpis. Václav Moravec by měl ukázat kolik bere. ‚Tričkolóra’ je zatím nezralá…”

Jak reagují významné osobnosti Česka na aktuální události posledních dní? Horké novinky, štiplavé glosy, zajímaví hosté. To je pořad Podtrženo, sečteno, který shrnuje ty nejdůležitější aktuality. Hostem tohoto dílu byl Ondřej Hejma.

Peksa skončil jako místopředseda Pirátů. Snažím se sliby plnit, říká

„To byla bouřka. To prostě muselo jednou přijít. Když se ty holky pustily do sebe – Míša s Lydií, to musela být řežba strašlivá. Nicméně Bartoš už chodí po redakcích a dává rozhovory a říká: ‚To je tím, že mi deset let dřeme jako koně a už jsme unavení, je toho na nás moc, takže teď to ruplo a někdo vypěnil.‘ Houbelec. Teprve rok jsou ve funkci na magistrátu, a už je to skolilo, protože to je úplně něco jiného než nějaká předvolební kampaň. Tisíce šíbrů za každým stromem, tajné nahrávky, intriky, to všechno ustát, to chce hodně. Pavel Bém by mohl vyprávět. A na to prostě Hřibové a jiní nemají.“ – míní Ondřej Hejma.

Komunisté podali novelu k majetkovému přiznání novinářů z České televize a Českého rozhlasu

„Mně je úplně jedno, jaké mají majetkové přiznání. Já s tím návrhem nesouhlasím. Majetkové přiznání, to už je taková ta celoživotní bilance. Do toho zase každému není nic. Jiná věc jsou platy. Myslím si, že Václav Moravec by měl ukázat, že má koule, a dát tu cifru do placu a říct, kolik bere. Myslím, že by to bylo pro lidi zajímavé.“ – konstatuje Ondřej Hejma.

►Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

Tolik umělců! Sednete si na zadek? Milion chvilek nahrál píseň. S výhružkou Zemanovi s Babišem

„Patlání muziky a politiky dohromady fakt nefunguje. Navíc tyhle masový písně typu Everybody do hospody, ty fungují, když je to charita, ale jako pozvánka na politický mítink je to hrozný. Mám pocit, že ti dva moderátoři těch chvilkounů, ten zrzavý a ten oplácaný, že nemají odvahu jít před kameru, posadit se a říct: ‚Milí lidé přijďte, je to pro to a bude tam to a to.‘ To nejsou schopný udělat. Ta písnička, to je takový uzlíček nenávisti, závisti, bolševického odsuzování bez důkazů. Je to hrozně škodolibé, hloupé, neupřímné.“ – dodává Ondřej Hejma.

Další komentáře aktuálních dní naleznete v celém díle Podtrženo, sečteno!

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

ondrej-hejmapiratikomunistectvaclav-moravecmilion-chvilek

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.