×

Další video: „Ukradeného Picassa jsem vrátil do Čech, v Bulharsku na mne mířili Kalašnikovem. Krade se víc než před revolucí, boj proti organizovanému zločinu je zpravodajská práce.“ – říká Ivan Moroz, bývalý elitní detektiv

Countdown
Zrušit
×

Ondřej Hejma: "Dluhová amnestie od ČSSD je klasický populismus. Pussy Riot se mi nelíbí, nevím, do jaké míry je zakazovat..."

Jak reagují významné osobnosti Česka na aktuální události posledních dní? Horké novinky, štiplavé glosy, zajímaví hosté. To je pořad Podtrženo, sečteno, který shrnuje ty nejdůležitější aktuality. Hostem tohoto dílu byl Ondřej Hejma.

Biskup Malý: Zeman ztrácí inteligenci, je nemocný a tají se to. Byl prý v nemocnici a doktoři musí mlčet

„Tomu se mi nechce věřit, biskup Malý byl vstřícný člověk. Je to úplně špatně, nerozumím tomu. Dovedu se ti představit od nějakých jiných, zavilých nepřátel Miloše Zemana, ale biskup Malý. Doufám, že je to jenom nějaký tlach,“ myslí si Onřej Hejma.

ČSSD promýšlí dluhovou amnestii do sto tisíc korun

„Toto jsou ty oranžové ženy, budoucnost ČSSD, jeden nápad lepší než druhý – v uvozovkách. Já znám dva typy blbejch dluhů – jedny jsou od lichvářů a druhé jsou ty, když někdo nezaplatí sociální včas, vznikne pokuta, ze které je za 3 roky 50 tisíc. Když si ale někdo půjčí, tak musí vracet. Mohlo by to být hodně peněz pro lidi, kteří půjčí a někdo jim to nevrátí. Je to klasický populismus, dlužníků je hodně,“ říká.

Xaver Live ZDE

Mareš je honibrk, Veselovský srab! Pokondři plní nenávisti kvůli písni o Babišovi

„Jsem duchovní otec dua Těžký Pokondr, vymyslel jsem jim jméno. Překvapilo mě, když vzpláli tou vlnou nenávisti vůči Babišovi. Bylo to tak obrovské politické angažmá, že jsem nechápal, co se děje. Doufám, že je to marketingový trik, nechápu to. Je mi to líto, sranda se nesmí míchat s politikou.“

Pussy Riot v Praze: Útoky na ruskou opozici nás nesmí zastrašit, říká Aljochinová

„Nelíbí se mi to – velmi. Je to strašné, nevím, do jaké míry to zakazovat, je to umění. Vystupovat v kostele je nepřípustné, ale když si uspořádají koncert v Praze a udělají z toho agitku proti Putinovi, proč ne. Je to lidská zvědavost,“ komentuje Hejma.

Od moderátorského stolku do politiky. Soukup založil vlastní politické hnutí

„Spousta lidí říká, že se to dalo čekat a já s tím musím souhlasit. Ten člověk má nutkání se veřejně angažovat. Politika je box, on má dispozice. List Jaromíra Soukupa je bizarní název. Jeho názory jsou ostré, ale ubírají se realistickým směrem, nic proti kritice Evropské unie. Rozhovory se Zemanem jsou předstupínek, prohodí si židličky a už tam bude sedět Jaromír – možná,“ uzavírá.

Další komentáře aktuálních dní naleznete v celém díle Podtrženo, sečteno!

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.