×

Další video: Předvolební debata 2021 - Kraj Vysočina. Jiří Běhounek: „Očkovaní si zaslouží výhody, jsou zodpovědní.“ a Radek Koten: „Reforma EU nestačí, musíme být soběstační.“

Countdown
Zrušit
×

„Nejvyšší žalobce se přimknul k opozici. Vyrazil do kampaně. Michálek je děsivý. Ten by vás zavřel i bez soudu.“ – komentuje Petr Holec.

Jak reagují významné osobnosti Česka na aktuální události posledních dní? Horké novinky, štiplavé glosy, zajímaví hosté. To je pořad Podtrženo, sečteno, který shrnuje ty nejdůležitější aktuality. Hostem tohoto dílu byl komentátor Petr Holec.

Babiš je v kauze čapí hnízdo opět obviněn, manželka už ne

„Tak alespoň jeden kámen mu spadl ze srdce. Já to beru jako Mikuláše, ale spíš pro opozici. Pro Babiše se víceméně nic nemění. On nebyl trestně stíhaný dva měsíce, takže si myslím, že si možná ani nezvykl, že už trestně stíhaný nebyl. Ale opozice se tím opíjí už dva roky. To začlo před sněmovními volbami 2017. Od té doby opozice nepřišla s jediným jiným tématem, kterým by mohla Babiše porazit. Obávám se, že teď mají znovu trestní stíhání a že se na něj upnou. Je to ta samá hra.“ – konstatuje Petr Holec.

„Podstatou problému civilní rozvědky je, že byly vykazovány obchody, které se třeba neuskutečnily. Mohlo jít i o Agáty.“ – říká šéf kontrolní komise pro ÚZSI Pavel Blažek z ODS.

„Nikdo to ani nepotvrdil, ani nevyvrátil. Vracíme se tím ke kauze Čapí hnízdo. Všude se může krást. Rozvědčíci nejsou žádní lepší lidé. V tajném či polotučném světě se může zřejmě krást lépe.“ – dodává Petr Holec.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

Fisher: Zeman je mluvčí miliardářů, Čína drží lidi na orgány a dostává se do srdce Česka, musíme se bránit

„Já když vidím tohohle pána, já se ho bojím. On má v očích tolik dobra, že je tam zlo. Pavel Fisher vidí všude Rusy a Čínu a jejich štěnice. Tohle když se vám přihodí, to je neštěstí. Tak je konec.“ – uzavírá Petr Holec.

Další komentáře aktuálních dní naleznete v celém díle Podtrženo, sečteno!

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

petr-holecpavel-zemanandrej-babispavel-fisherpirati

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.