×

Další video: „Vakcín proti covidu je málo, výrobci neplní sliby. Nakažlivější jsou spalničky. Návrat do normálu snad v létě.“ – říká epidemiolog Jiří Beran

Countdown
Zrušit
×

„Nejvíc se koronaviru bojí politici. Ursula nás z toho nevytáhne. Dva kanály České televize by bohatě stačily. Na odměny pro management bude mít ČT vždycky…“ – říká Petr Holec

Jak reagují významné osobnosti Česka na aktuální události posledních dní? Horké novinky, štiplavé glosy, zajímaví hosté. To je pořad Podtrženo, sečteno, který shrnuje ty nejdůležitější aktuality. Hostem tohoto dílu byl komentátor Petr Holec.

„Odevzdejte nám sochu maršála Koněva!“ Ruský ministr poslal rázný dopis Metnarovi. Toto v něm píše dále…

„Škoda, že si spletl adresáta. To měl poslat na Prahu 6... nejspíš. Ale víte co – ten Koněv nás asi bude děsit navěky, navždy. To je ironie: oni se ho chtějí zbavit a nakonec se ho zbaví během karantény, kdy lidé nemohou protestovat. Mělo to být v rámci boje proti totalitě, takže to udělají po ruském způsobu – totalitně, jako to kdysi dělali komunisti…“ – konstatuje komentátor Petr Holec.

Lékař Balík: Koronavir nezastavíme, pro většinu je to rýma, čísla mrtvých jsou zkreslená. Politici ho zneužívají

„Tak samozřejmě že to člověka nutí přemýšlet. Když sledujete počet úmrtí a jak se prezentují, tak oni říkají: Ti lidé zemřeli v souvislosti s koronavirem, ale neumřeli na koronavirus jako takový. Nevím, jestli to politici zneužívají, leda pokud chcete zavést diktaturu navěky, ale to, myslím, u nás nikdo nechce. Ale jestli někomu koronavir kříží plány na úspěch, tak je to premiér Babiš, bude-li nyní recese.“ – dodává Petr Holec.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

Schůzku u Zemana v Lánech zkoumají hygienici

„To musel vymyslet génius. Podle mě i na Jiřího Ovčáčka je to moc. A podívejte se na ně. Oni se nechají vyfotit v rouškách a před sebe si dají chlebíčky nebo kuličky.“ – uzavírá komentátor Petr Holec.

Další komentáře aktuálních dní naleznete v celém díle Podtrženo, sečteno!

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

konevmarsal-konevpraha-6koronaviruscovid–19zemanmilos-zemanlanyhygienicirouskyschuzka-v-lanech

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.