×

Další video: „Spolupráci Trikolóry s prezidentem Klausem bych uvítala. Situace se mění ze dne na den, nechceme novodobou totalitu.“ – říká Tereza Hyťhová (Trikolóra)

Countdown
Zrušit
×
AUDIO ZÁZNAM

„Nejsou roušky, situace je vážná. Uvidíme, kdo to odskáče. Moje bývalá pravá ruka bude ve slovenské vládě. Na řecko-turecké hranici probíhá invaze. Minář? Nepochopení demokracie.“ – říká Vlastimil Tlustý.

„Nejsou roušky, situace je vážná. Uvidíme, kdo to odskáče. Moje bývalá pravá ruka bude ve slovenské vládě. Na řecko-turecké hranici probíhá invaze. Minář? Nepochopení demokracie.“ – říká Vlastimil Tlustý.

Jak reagují významné osobnosti Česka na aktuální události posledních dní? Horké novinky, štiplavé glosy, zajímaví hosté. To je pořad Podtrženo, sečteno, který shrnuje ty nejdůležitější aktuality. Hostem tohoto dílu byl Vlastimil Tlustý.

Koronavirus nemusí mít jen negativní dopady. Nahrává novým technologiím, říká Mejstřík 

„To je jako radovat se při požáru lesa, že vyroste nová tráva. Vyroste, to určitě. Ale jinak ten požár nic radostného není. Koronavirus je děs a hrůza. Je to vážná nemoc, snadno se přenáší. Vážné je i to, jak se chová český stát. Nevypadá to moc dobře, čekal bych od státu ujištění, že udělá vše pro to, aby nemoc přibrzdil. Informace, které se objevují, jsou jeden velký zmatek. Jeden něco zakáže, druhý to povolí. A nejsou roušky. “ – říká Vlastimil Tlustý.

Slovensko odmítlo Fica, Matovič musí spojit demokratické síly, píše tisk

„Na Slovensku jsem měl ve volbách favorita, ale nedopadl tam dobře. Moje ekonomická pravá ruka v době, kdy jsme vymýšleli reformy pro Českou republiku, byl Richard Sulík. Je předseda strany SaS, která je pravděpodobný účastník vládní koalice. To mi dělá radost. Je dobrý ekonom, má výborné nápady. Třeba tam něco prosadí. Úspěch OLaNO? Neptejte, co budeme dělat, my to budeme dělat dobře... Mám obavu, je to nečitelné. Pan Matovič je ale určitě mediálně velmi zdatný. Je to teď v módě. Slováci mají Matoviče a Češi mají také Slováka,“ – glosuje Vlastimil Tlustý. 

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

Policie požádala sněmovnu o vydání poslankyně SPD Maříkové. Chce jí stíhat za výroky na facebooku

„Jako bychom neměli jiné starosti kriminálního typu. To vlastně ani nesmím říct, že s ní souhlasím! Podívejte se na fotky z řecko-tureckých hranic. Je to invaze. Lidé boří plot, hází kamení, tak co je to jiného?“ – dodává Vlastimil Tlustý.

Další komentáře aktuálních dní naleznete v celém díle Podtrženo, sečteno!

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

koronaviruscovid-19rouskyepidemiematovicminarplatyplaty-zentureckouprchliciinvaze

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.