×

Další video: Menstruační chudoba, klimatický žal a Xaver plete

Countdown
Zrušit
×

„Naše děti budou EU kvůli zadlužení nenávidět. Trump má velkou šanci uspět. Projevům mnohých, třeba Vystrčila, se vyhýbám, ztráta času.“ – komentuje Roman Šmucler

Horké novinky, štiplavé glosy, zajímaví hosté. To je pořad Podtrženo, sečteno, který shrnuje ty nejdůležitější aktuality. Hostem tohoto dílu je docent medicíny a od září 2017 prezident České stomatologické komory Roman Šmucler. Jak reagují významné osobnosti Česka na aktuální události posledních dní?

„Komunistická“ kandidátka na šéfku Pirátů našla zastání u předsedkyně KSČM

„Václav Klaus je prostě maják. Když říkal asi před rokem, že Piráti jsou moderní komunisté, tak všichni říkali: ‚Hele, trošku levicoví jsou, ale tohle už je jako trošku moc. To už přestřeluješ.‘ A tahle zpráva asi překonala všechna očekávání. Maličko jsme čekali, že to budou více skrývat.“ – uvádí Roman Šmucler.

Lubomír Volný je na neschopence, přesto obráží demonstrace. Mám vycházky, tvrdí

„Na to máme nějaké úředníky ve správě sociálního zabezpečení, které si platíme. Tohle musí řešit oni. A jsou dvě možnosti: pan Volný to má buď na nějakou nemoc, kde porušuje režim a pak by měl být potrestán, anebo jsou pak nemoci, u kterých je to zcela legitimní.“ – konstatuje Roman Šmucler.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

Je třeba podporovat vojačky i české firmy, uvedla ministryně Černochová

„Nemám nic proti ženám v armádě. Myslím, že bychom se měli armádou zabývat. Nyní se nám ulevilo – Rusko se nemuselo podívat na Západ, ale muselo se podívat na Východ, na Kazachstán. Ale předtím už nám bylo docela ouvej, protože celá naše strategie stojí na tom, že vždy půjdeme s Američany do nějaká mise, a ti Američané nás ochrání. A nyní ochota Ameriky jít bojovat na Ukrajinu není zjevně velká.“ – podotýká Roman Šmucler.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

Další komentáře aktuálních dní naleznete v celém díle Podtrženo, sečteno!

piratikomunisticka-kandidatka-piratujana-michailidulevicemoderni-komunistekscmkonecnaivan-barospredseda-piratuvaclav-klauslubomir-volnyneschopenkademostracecsszarmadacernochovavojackyruskousaukrajinanatoeuzadluzeniinflacedeficitstatni-dluhtrumpmilos-vystrcilprojevnovorocni-projevsef-senatupodtrzeno-sectenoxtvroman-smuclerxaver
Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.