×

Další video: „Ukradeného Picassa jsem vrátil do Čech, v Bulharsku na mne mířili Kalašnikovem. Krade se víc než před revolucí, boj proti organizovanému zločinu je zpravodajská práce.“ – říká Ivan Moroz, bývalý elitní detektiv

Countdown
Zrušit
×

„Minář je na sestupu. Některé neziskovky nakonec pracují proti nám i proti státu. Foldyna přitáhne k SPD zhrzené voliče ČSSD…“ –konstatuje Karolina Stonjeková.

Jak reagují významné osobnosti Česka na aktuální události posledních dní? Horké novinky, štiplavé glosy, zajímaví hosté. To je pořad Podtrženo, sečteno, který shrnuje ty nejdůležitější aktuality. Hostem tohoto dílu byla komentátorka Karolina Stonjeková.

Milion chvilek narazil u nadpoloviční většiny lidí. Akce nemají účel, míní

„Tak určitě ti lidé mají pravdu. Já si to myslím také. Ostatně už jsme o tom tady spolu v XTV.cz několikrát hovořili. Byla jenom otázka času, než Milion chvilek a pan Minář narazí. Oni nekončí, ale možná, že už to končí. Protesty proti panu Křečkovi a zamíchat do toho ještě Polsko a Maďarsko, to je obrovský přešlap.“ – míní Karolina Stonjeková.

Českým soudem zněly dárí a paštunština, uprchlíci žalují určování věku

„Tohle je krásný příklad toho, jak neziskovky sice berou peníze od státu, ale v zásadě za tyto naše peníze pracují proti nám a pracují proti státu. Organizace na pomoc uprchlíkům podala žalobu proti postupu policie v kauze domněle nezletilých migrantů, u kterých zkoumání kostí, což je celkem exaktní metoda, určilo, že jim není patnáct nebo sedmnáct, jak tvrdili, ale že je jim nejméně o deset let více.“ – vysvětluje Karolina Stonjeková.

►Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

Dámské hygienické potřeby zdarma. První evropská země rozhoduje o přelomové novince

„Doplňme, že tou zemí je Skotsko, kde to navrhuje labouristická poslankyně Monica Lennonová. Zdůvodňuje to tím, že údajně desetina skotských žen nemá na to, aby si hygienické potřeby byla schopna koupit. Jinak mám problém s titulkem, že je to zdarma, jelikož každý rok by to mělo vyjít na nějakých 24 milionů liber. Je to další hezký socialistický příklad toho, jak za ty věci, které někdo potřebuje, vždycky platí někdo jiný než ten, kdo je potřebuje.“ – míní Karolina Stonjeková.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

Další komentáře aktuálních dní naleznete v celém díle Podtrženo, sečteno!

 

milion-chvilekmikulas-minarneziskove-organizacehygienicke-potrebyskotsko

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.