×

Další video: „Spolupráci Trikolóry s prezidentem Klausem bych uvítala. Situace se mění ze dne na den, nechceme novodobou totalitu.“ – říká Tereza Hyťhová (Trikolóra)

Countdown
Zrušit
×

„Milion chvilek je sekta. Zeman už je zpomalený, přestává to být důstojné. Druhý metál pro Jágra je už politika…“ – říká komentátor Petr Holec.

Jak reagují významné osobnosti Česka na aktuální události posledních dní? Horké novinky, štiplavé glosy, zajímaví hosté. To je pořad Podtrženo, sečteno, který shrnuje ty nejdůležitější aktuality. Hostem tohoto dílu byl komentátor Petr Holec.

Státní svátek ve stylu soukromé oslavy Miloše Zemana

„Polosoukromé… Trochu jsem se lekl, když jsem uviděl obrázek k článku. Mně to začíná připomínat pány z politbyra. Tohle už není reprezentativní funkce. Už to není důstojné. Mně by nevadilo, kdyby jezdil prezident na vozíku, kdyby mu to pálilo. ...A překvapil mě Jaromír Jágr, jelikož je to druhý metál. Jeden úplně stačí. Tento druhý má už politický kontext.“ – říká Petr Holec.

ČT upravuje chování redaktorů na sociálních sítích. Podívejte se, co smí a co nesmí

„Já raději Facebook bojkotuji, ignoruji. To je největší neštěstí lidstva. To se nemělo nikdy přihodit. Já myslím, že to z nás tahá ty nejhorší pudy. Před Facebookem jsme na toto neměli platformu. Kdo by vám otiskl nějaké nesmysly v novinách? Facebook je útočiště frustrací a neštěstí. Takže já už tam nechci být. Co se týká ČT, tohle je podružné téma, já bych spíš upravil chování v jejich normální práci, aby víc přemýšleli.“ – komentuje Petr Holec.

Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

Minář se vrací na Letnou. Milion chvilek se mění v sektu opilou vlastním evangeliem

„Začetl jsem se do toho, co mají na svém webu. To je děsivé – strašidelné. To má znaky sekty, když si začnete uvědomovat svoji velikost. To je jako, kdyby se Minář stal svědkem Jehovovým. Jako kdyby se převtělil do Jehovi. Myslím, že to neskončí jako politická strana, ale spíš jako církev.“ – míní Petr Holec.

Další komentáře aktuálních dní naleznete v celém díle Podtrženo, sečteno!

Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

milos-zemanmilion-chvilekmikulas-minarjaromir-jagrfacebookct

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.