×

Další video: „Spolupráci Trikolóry s prezidentem Klausem bych uvítala. Situace se mění ze dne na den, nechceme novodobou totalitu.“ – říká Tereza Hyťhová (Trikolóra)

Countdown
Zrušit
×

„Mark Zuckerberg je největší zločinec. Ve Chvilkařích vidím totalitu, chtějí být výborem dobra. EET je správně, gastronomie byla organizovaný zločin.“ – míní komentátor Petr Holec.

Jak reagují významné osobnosti Česka na aktuální události posledních dní? Horké novinky, štiplavé glosy, zajímaví hosté. To je pořad Podtrženo, sečteno, který shrnuje ty nejdůležitější aktuality. Hostem tohoto dílu byl komentátor Petr Holec.

Je premiér ve střetu zájmů? Ministři ČSSD tvrdí, že našli nejrychlejší odpověď

„To mi k nim vůbec nesedí. Ale musím s nimi snad poprvé souhlasit. S ČSSD i Lubomírem Zaorálkem, protože je to pravda. Protože nejrychlejší odpověď – a na co máme počkat – bude konečně verdikt soudního dvora Evropské unie.“ – říká Petr Holec.

Facebook smazal desítky podvodných účtů a skupin. Stopy podle něj vedly k ruským tajným službám

„Já nevím, jestli k ruským tajným službám, ale jak jsem uviděl logo Facebooku, tak jsem se lekl. Víte, co by mi udělalo největší radost. Kdybych se probudil a zjistil, že Facebook smazal Facebook, protože je to zlo. Mark Zuckerberg složil největší monstrum, které odšpuntovalo ty nejhorší pudy v nás – narcisismus, vulgaritu.“ – konstatuje Petr Holec.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

Milion chvilek svolává demonstraci, nelíbí se jim ombudsman Křeček

„Já mám pro ně jednu radu. Oni by si měli pronajmout Letnou permanentně. Trvale. Aby tam, když kdykoli udělá něco, co se nelíbí Mikuláši Minářovi, mohli okamžitě vytáhnout a nesebral jim to jiný cirkus.“ – dodává Petr Holec.

Další komentáře aktuálních dní naleznete v celém díle Podtrženo, sečteno!

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

 

petr-holecmark-zuckerbergmikulas-minarfacebookandrej-babiscssd

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.