×

Další video: „Moji klienti mají opakované tendence k sebevraždě anebo sebepoškozování.“ - vysvětluje TFP terapeut Karel Dobroslav Riegel

Countdown
Zrušit
×

„Lubomír Volný jako Nikita Chruščov, Kalousek jako prezident. Zpochyňovat roušky může jen ministr Blatný.“ – komentuje Karolina Stonjeková

Jak reagují významné osobnosti Česka na aktuální události posledních dní? Horké novinky, štiplavé glosy, zajímaví hosté. To je pořad Podtrženo, sečteno, který shrnuje ty nejdůležitější aktuality. Hostem tohoto dílu byla komentátorka Karolina Stonjeková.

První zpráva z tohoto týdne, kterou dnes pro změnu komentuje Karolina Stonjeková, má titulek: Rvačka ve Sněmovně: Lubomír Volný se popral s předsedajícím Hanzelem.

„Byli zastaveni takzvaně v nejlepším. Mě na tom pobavila hláška: ‚Dostaneš flákanec.‘ Připomnělo mi to Nikitu Chruščova a rok 1960, kdy říkal na půdě OSN: ‚Seš blbec Filipínec,‘ a potom začal mlátit botou do stolu. To byla taková podobná situace. Ale já si nejsem jistá… On samozřejmě hlavní hrdina je pan Volný. Ale nejsem si jistá, jestli dneska zpětně pan Hanzel, bývalý primátor Karviné, který ho vypnul, jestli trošku nelituje, že ho právě vypnul. Protože on mu ve svém projevu pan Volný říkal desítko a na internetu se nyní velmi intenzívně řeší, proč. My to víme. Protože údajně v dobách, kdy byl právě tím primátorem, tak měl podle pana Volného – nebo těch, kteří mu tak říkají – brát deset procent z každé zakázky. Takže myslel to dobře, ale dopadlo to možná ještě hůř než obyčejně.“ – míní Karolina Stonjeková.

Kalousek po 22 letech skončil jako poslanec. Odchází Babišův výrazný kritik

„Dobře v titulku napsali, že skončil jako poslanec, nikoli že skončil v politice, protože bych považovala za téměř jisté, že o panu Kalouskovi ještě uslyšíme.“ – domnívá se Karolina Stonjeková.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live

Část členů Trikolóry vyzývá Klause k rezignaci. Kritizují jeho ‚svévolné rozhodování‘ o kandidátkách

„Založil si stranu, ale vlezli mu tam lidi. S oblibou říkám, že každý projekt má v Česku šest fází. Fáze první nadšení, fáze dvě vystřízlivění, fáze tři zděšení, pak hledání viníků, potrestání nevinných a na závěr vyznamenání nezúčastněných.“ – konstatuje Karolina Stonjeková.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

Další komentáře aktuálních dní naleznete v celém díle Podtrženo, sečteno!

volnyhanzelrvackasnemovnacovid-19kalousekbabisposlanecky-mandattrikoloraklausbidenusarousky

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.