×

Další video: „Nemoc COVID-19 je medicínský omyl, měli jsme se držet triády – zdroj, přenos, riziková skupina. Koalice Spolu je politická chyba ODS, naivní projekt.“ – říká Pavel Bém

Countdown
Zrušit
×

„Kubera se zbláznil. Děláme užitečné idioty. Facebook a Google je normální totáč, něco jako OPBH. Sláva Gréty pominula…” – říká Ondřej Hejma.

Jak reagují významné osobnosti Česka na aktuální události posledních dní? Horké novinky, štiplavé glosy, zajímaví hosté. To je pořad Podtrženo, sečteno, který shrnuje ty nejdůležitější aktuality. Hostem tohoto dílu byl Ondřej Hejma.

Starostovi Řeporyjí se podařilo vytočit Moskvu

„Točíme v pátek, a to je ještě pořád mír, není válka. Tady se nám roztáčej strašlivý kolesa. Každopádně se nám tady rozmáhá takový nešvar. Přemnožili se hraboši, úředníci v Bruselu a teď ještě protekční spratkové. Děláme užitečné idioty.“ – konstatuje Ondřej Hejma.

„Za současného vedení státního zastupitelství dochází k manipulacím s trestím řízením. Případy jsou křiklavé.“ – říká exposlanec ČSSD a advokát Zdeněk Koudelka.

„Státní zastupitelství je téma veliké, evidentně temné. Probíhá tam nějaký boj. Bradáčová, Zeman, Čapí hnízdo. Do toho nevidíme. Zaujalo mne v tomto rozhovoru i téma České televize. Zaujala mne myšlenka, udělat místo jednoho Moravce v neděli pět regionálních Moravců. Že by byl ostravský Moravec, plzeňský Moravec, brněnský Moravec. To bylo vážně? Česká televize je televize režimní. A pokud se nezmění režim, nezmění se ani Česká televize.“ – dodává Ondřej Hejma.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

Bradáčová předala nejvyššímu žalobci vyjádření ke kauze Čapí hnízdo. Co v něm je, neuvedla

„To je překvapení, co… To je přesně, jak říkám – to je jedno velké tajemství. To je černá magie. Ale co je zajímavé na této zprávě je, že to neví ani Deník N. Nevím, co to znamená. Bojím se nejhoršího.“ – uvádí Ondřej Hejma.

Další komentáře aktuálních dní naleznete v celém díle Podtrženo, sečteno!

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

kuberafacebookgoogleondrej-hejmapavel-novotny

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.