×

Další video: Doktor Prase u Pávků, tetuše v předtuše a pravda z ČT

Countdown
Zrušit
×

„Kovidismus? To se Klausovi povedlo. Média selhala. Piráty ve vládě bych dal jenom s džointem v puse.“ – říká Petr Holec

Jak reagují významné osobnosti Česka na aktuální události posledních dní? Horké novinky, štiplavé glosy, zajímaví hosté. To je pořad Podtrženo, sečteno, který shrnuje ty nejdůležitější aktuality. Hostem tohoto dílu byl komentátor Petr Holec.

Babiš se bojí Pirátů. „Extrémní levičáci, propagují drogy, marketing se naučili od nás“

„To poslední je určitě pravda.“ – míní Holec. „Já se jich bojím taky, jenom se podívám na fotku k článku, tak pro jistotu koukám současně na hodinky a peněženku, jestli je pořád mám, protože kluci rádi loupí. Oni neuznávají soukromý majetek. Transparentnost – všechno bude všech, všichni uvidíme všechno. Co se týká drog, až se dostanou do vlády a ten s těmi dredy bude premiér, tak já myslím, že se nám všem ta tráva hodí, jelikož to přežijeme jenom s džointem v puse. Možná bych pro tento účel zlegalizoval i extázi. Mne by zajímalo, čím Čechy tak oslovili, čím je okouzlili. Opravdu bych si s chutí přečetl nějakou studii na toto téma.“

Klaus má nové slovo – kovidismus. Farmaceutický průmysl se raduje z epidemie, řekl

„Já myslím, že by už měl vyjít nějaký Klausův slovník jeho slov, novotvarů. Kovidismus je paráda. On má samozřejmě v ledasčem pravdu: To, že média selhala během celého covidu, je jasné. Včera jsem poslouchal rozhovor na ČRo, byla tam i Nora Fridrichová. A víte, co ona řekla? Já myslel že mám něco s ušima: ‚U nás bylo bizarní, že se se koronaviru vyjadřovali politici – třeba premiér nebo ministr zdravotnictví – místo, aby se vyjadřovali odborníci.‘ Ale přece politici za to nesou zodpovědnost. To není prvoligová, to je extraligová novinářka. Já se zamiloval do té její kamery, která běží nonstop.“ – podotýká Petr Holec.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

Profesor Jirák: Křik kolem Rady ČT? Umělá kampaň. Prospěje jen vedení ČT

„Já bych tento rozhovor ve veřejném zájmu rozvěsil všude po billboardech a opakoval bych ho v Českém rozhlasu a v České televizi nonstop. Protože tento člověk z Karlovy univerzity – profesor, autorita, expert, jak se dneska říká, tak to popsal naprosto přesně – to, co se děje kolem Česko televize. Že ti, kdo dnes zkouší ovlivňovat politicky Českou televizi, jsou všichni ti senátoři, kteří říkají, že se tam děje něco nelegálního a kteří by nejraději změnili složení Rady ČT. A spousta médií to přebírá úplně opačně, než to je. Je to bizarní, že takovýto rozhovor musí dnes vyjít na Parlamentních listech.“ – zdůrazňuje Petr Holec.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

Další komentáře aktuálních dní naleznete v celém díle Podtrženo, sečteno!

andrej-babispiratiivan-bartosdredymarihuanadrogykovidismusvaclav-klausnora-fridrichovacroctrada-ctprof.-jirakmedia
Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.