×

Další video: „Spolupráci Trikolóry s prezidentem Klausem bych uvítala. Situace se mění ze dne na den, nechceme novodobou totalitu.“ – říká Tereza Hyťhová (Trikolóra)

Countdown
Zrušit
×
AUDIO ZÁZNAM

„Koronavirus? Pomalu jako katastrofický thriller. Lex Babiš zrušit, prezidentský kandidát Mike Bloomberg má tisíce redaktorů po celém světě. Křeček je rutinér a ‚chvilkaři‘ začali poroučet, což se opozici nelíbí.“ – říká Ondřej Hejma.

„Koronavirus? Pomalu jako katastrofický thriller. Lex Babiš zrušit, prezidentský kandidát Mike Bloomberg má tisíce redaktorů po celém světě. Křeček je rutinér a ‚chvilkaři‘ začali poroučet, což se opozici nelíbí.“ – říká Ondřej Hejma.

Jak reagují významné osobnosti Česka na aktuální události posledních dní? Horké novinky, štiplavé glosy, zajímaví hosté. To je pořad Podtrženo, sečteno, který shrnuje ty nejdůležitější aktuality. Hostem tohoto dílu byl Ondřej Hejma.

Na koronavirus zemřelo v Číně už více než 2000 lidí. Už druhý den ale klesal počet nakažených

„Nemám rád rouhání. Byl bych ten poslední, který by to bral na lehkou váhu. Ale zároveň mám takový pocit, jako kdybych se díval na nějaký americký film – na katastrofický thriller. Takový pocit nereálna. Že se odehrává nějaké představení. Američané už přišli s tím, že to není z netopýra, ale že je to z nějaké tajné laboratoře.“ – říká Ondřej Hejma.

Lex Babiš: Ústavní soud zamítl návrhy prezidenta i poslanců ANO na změnu zákona o střetu zájmů

„V tom zákoně se píše, že oligarcha, který je v politice, by neměl mít mediální dům. A jako by zapomněli, že zrovna v Americe, kde nyní běží volby, tak jeden z hlavních favoritů, který nedávno vstoupil do boje, je jistý Mike Bloomberg. A ten má na kontě 60 miliard dolarů, což je tak zhruba rozpočet České republiky na jeden rok. A kromě toho vlastní agenturu Bloomberg, což je největší informační agentura na světě. Má tisíce redaktorů po celém světě. Lex Babiš by se měl zrušit.“ – upozorňuje Ondřej Hejma. (Aktuálně oznámil americký kandidát na prezidenta Michael Bloomberg prostřednictvím svého volebního štábu, že v případě listopadového zvolení do Bílého domu prodá svoji mediální společnost Bloomberg LP. , pozn. red.).

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

Holec: ODS probírá ze sna „chvilkaře“ i opozici

„Posun tady je. Chvilkaři slavili velký úspěch. Letná sem, Letná tam. A teď už začali poroučet. Nařizovat opozičním politikům, co mají dělat, s kým se mají spojit, pro co mají hlasovat. A politici se nějak naprdli.“ – dodává Ondřej Hejma.

Další komentáře aktuálních dní naleznete v celém díle Podtrženo, sečteno!

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

koronavirusmilion-chvileklex-babisstanislav-krecekmike-bloomberg

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.