×

Další video: „Spolupráci Trikolóry s prezidentem Klausem bych uvítala. Situace se mění ze dne na den, nechceme novodobou totalitu.“ – říká Tereza Hyťhová (Trikolóra)

Countdown
Zrušit
×

Komentátorka Stonjeková: "Evropa je ve velkém maléru. Politické strany si už s Babišem nevědí rady. ČSSD mi připomíná faráře Otíka..."

Jak reagují významné osobnosti Česka na aktuální události posledních dní? Horké novinky, štiplavé glosy, zajímaví hosté. To je pořad Podtrženo, sečteno, který shrnuje ty nejdůležitější aktuality. Hostem tohoto dílu byla Karolina Stonjeková. 

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláh je veliký

„Alláh je velký znamená Bůh je velký a velký je i ten malér, ve kterém Evropa je. Má to lidský rozměr, vyhasly lidské životy, ale když se na to podíváme ze širší perspektivy, šlo o rodilého Francouze. Plyne z toho poučení – začíná být velmi problémová první, případně druhá generace původních imigrantů, jejich děti se do společnosti neintegrují a jsou náchylnější k radikalizaci,“ říká Stonjeková. 

Bojujme s ruskou propagandou, vzkázal Brusel Facebooku a Googlu. Chce výpis fake news
„Jednu dobu se bojovali proti imperialistům, teď budeme bojovat proti fake news, proti Putinovi a jeho agentů. Ti, kteří měli po roce 1989 pocit, že s propagandou je konec, tak se šeredně mýlili. Tohle není nic jiného, než cenzura se společensky přijatelnějšího balíčku. Zásahy do svobody slova Facebook velmi podporuje, cenzura tu běží.“
 
Dotkli jsme se berly mrazilky, kdo se k Babišovi přichýlí, už neprocitne. Chovanec o hořkém konci ČSSD
„Já kdybych se měla pokusit o filmovou analogii, tak bych řekla, že mi současná ČSSD připomíná faráře Otíka z legendárního filmu Slunce, Seno, který lamentuje: ‚Kolo mi vypustili, ventilky zahodili a košíček pošlapali.’. To je mnohem lepší pocit. Chovanec vyviňuje ČSSD z viny. Aktivně dělali věci, které nebyly dobré, Sobotka jim jakožto předseda neprospěl, budiž to varování pro ODS, neslaný nemastný úřednický typ se může vymstít.“
 
Obědy zdarma zlepší podle Maláčové školní výsledky. Socialismus, odmítá opozice
„Je to krasné, po obědech zdarma musí ještě následovat snídaně zdarma, svačina zdarma a večeře zdarma a ještě by mohla paní Maláčová nebo Valachová dětem přečetla genderově vyváženou pohádku před spaním. To je geniální způsob, jak ten socialismus vybudovat. Z hlediska politických stran je to logické, ČSSD to nepomůže, ANO získá body a daňový poplatník to zaplatí,“ myslí si komentátorka.
 
Další komentáře aktuálních dní naleznete v celém díle Podtrženo, sečteno!

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.