×

Další video: „Vakcína proti COVIDU-19? Lidé nám volají, ale nevíme, kdy bude. Ta na chřipku aktuálně dostupná není. Ti, co si ji objednali na jaře, ji však dostali.“ – říká odborník a lékař Jan Rutsch.

Countdown
Zrušit
×

Karolina Stonjeková: „Oznámení na Bakalu má jenom symbolický význam. Největší chyba ČSSD? Příklon k nové levici, kde jsou čitelnější Piráti.“

Jak reagují významné osobnosti Česka na aktuální události posledních dní? Horké novinky, štiplavé glosy, zajímaví hosté. To je pořad Podtrženo, sečteno, který shrnuje ty nejdůležitější aktuality. Hostem tohoto dílu byla komentátorka Karolina Stonjeková.

Základna ČSSD se rozpadá, za dva a půl roku přišla o třetinu členů. Zmizet mohou i výrazné tváře

„Tady musíme připomenout staré hříchy. Jde o dva. Příliš dlouhé vládní angažmá s Andrejem Babišem. Druhý je ten, o kterém se zase tak nemluví, ale je zásadní. A to je změna, řekněme ideová, kterou si sociální demokraté prošli. To, že se od tradičních sociálnědemokratických voličů posunuli k něčemu, co bychom mohli nazvat nová levice. Tento směr byl představen lidmi, jako je pan Dienstbier či paní Valachová. V tomto ohledu jsou však pro voliče mnohem čitelnější například Piráti.“ – říká Karolina Stonjeková.

 ►Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

Komise k OKD chce dát stíhat Dlouhého, Bakalu i Pokorného

„To, že chce nějaká parlamentní komise na někoho podat trestní oznámení, to nemusí vůbec nic znamenat. Má to jen symbolikou hodnotu. Vyslalo to signál, že s privatizací OKD to nebylo úplně košer.“ – konstatuje Karolina Stonjeková.

Má být právo na obranu se zbraní v ruce v Ústavě? Senátní návrh ODS podporuje i Zdechovský

„Právo na obranu se zbraní v ruce není totéž jako právo zbraň vlastnit. Tendence je na Západě spíš lidi odzbrojovat, takže je dobře, že tento návrh existuje. Oběti trestných činů mají právo se bránit, ne aby potom byly ještě popotahovány, že použily neoprávněnou obranu.“ – uzavírá Karolina Stonjeková.

Další komentáře aktuálních dní naleznete v celém díle Podtrženo, sečteno!

Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

karolina-stonjekovacssdzdenek-bakalabakalaradek-pokornyokd

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.