×

Další video: Doktor Prase u Pávků, tetuše v předtuše a pravda z ČT

Countdown
Zrušit
×

Karolina Stonjeková: "Kalousek má pravdu, vznikají tu deficity. Jen pravice dokáže zničit Babiše. Brexit lidé chtějí, o czexitu se začíná mluvit..."

Jak reagují významné osobnosti Česka na aktuální události posledních dní? Horké novinky, štiplavé glosy, zajímaví hosté. To je pořad Podtrženo, sečteno, který shrnuje ty nejdůležitější aktuality. Hostem tohoto dílu byla Karolina Stonjeková. 

Žádný Brexit nebude? Británie ho může jednostranně zrušit, prohlásil generální advokát Soudního dvora EU

„Brexit samozřejmě bude. Rozumím tomu, co říká generální tajemník, podle čísel pořád převažuje lidé, kteří ho chtějí. Bude trošku bolet jak Británii, tak EU, nehodí se jí, že bude strádat. Kampaň czexit začaly různé podnikatelské svazy. Má to druhou zvláštní stránku, otevřeli tím prostor, aby se o tom začalo mluvit,“ myslí si Stonjeková.
 
Kauza CzechTourism: Ministryně Dostálová patří k hlavním podezřelým
„Po Babišovi je to druhý představitel vlády, který má problémy tohoto typu. Babišovi by se hodilo, kdyby ji symbolicky obětoval jako gesto dobré vůle. Strategicky by mu to mohlo pomoct,“ říká.
 
Kalousek: Je smutné mít v dobrých časech špatný rozpočet
Z hnutí ANO se poměrně rychle stala strana levicová, ČSSD a KSČM jsou díky nim vyluxovaní jak obývák o Vánocích. Levicová strana slibuje všechno všem, na to potřebuje peníze, vznikají deficity. Kalousek v tom má pravdu. Babiš by takto deficitně a špatně svoji firmu určitě neřídil. Kalousek zvedne Babiše ze židle, ale ničemu to nepomůže. Kalousek se svojí čtyřprocentní TOPkou zmokne, i když pršet nebude.“ Jediný způsob, jak se zbavit Babiše, je podle Stonjekové mít autentickou pravici. 
 
Václav Klaus ml.: "EU nenávidím, manželství homosexuálů nepatří do veřejného prostoru, neziskovky bych krátil na nulu..."
„Souhlasím se vším, s neziskovkami má pravdu, když mám v sobě patřičnou dávku masochismu, procházím výroční zprávy provařených neziskovek, je to zajímavé čtení. Neziskovky dnes hospodaří i s desetimilionovými rozpočty. Manželství homosexuálů je nesmysl,“ myslí si.
 
Další komentáře aktuálních dní naleznete v celém díle Podtrženo, sečteno!
Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.