×

Další video: „ČSSD není už strana, do které jsem vstupoval. Ve volbách budu zřejmě za SPD v Moravskoslezském kraji. Dehonestace prezidenta Senátu nepřísluší.“ – říká Petr Gawlas

Countdown
Zrušit
×

„Janek Kroupa je nájemný odstraňovač politiků. V Česku máme hysterii a opozici chybí argumenty. Ředitele ČT si všichni královsky platíme.“ – komentuje Vlastimil Tlustý

Jak reagují významné osobnosti Česka na aktuální události posledních dní? Horké novinky, štiplavé glosy, zajímaví hosté. To je pořad Podtrženo, sečteno, který shrnuje ty nejdůležitější aktuality. Hostem tohoto dílu byl Vlastimil Tlustý.

Kroupa znovu zavrtěl Českem. Díky němu víme, proč parlamentu věří jen 15 procent lidí

„První, co na to říkám – buď ať to dokáže, nebo ať jde do háje. Velice rychle – do týdne – by měl zveřejnit výpověď, ve které se píše to, co napsal. Nyní se to posouvá k tomu – pane místopředsedo vlády, vy jste sice skoro nic neudělal, ale vy jste o tom přemýšlel. Můj názor na Janka Kroupu je velmi špatný. Já s ním mám účty, víte. Starý ‚oučty‘. Nevyřízený. Asi před 15 lety natočil takový pořad, kde jsem figuroval. Mnoho věcí tam nebylo pravdivých, ale lidé tomu věří. Podrazil mne.“ – připomíná Vlastimil Tlustý kauzu Morava, kterou dále popisuje.

Srbsko dá šest stovek každému, kdo se nechá naočkovat

„Tak mne kdyby očkovali tyhle krásky, jdu tam zadarmo (reakce na fotku u zprávy, pozn. red.). Stalo se, že spousta lidí se očkování bojí více, nežli té nemoci, přitom – řekněme si to férově – z celosvětového očkování je poslední naděje. Co s tím? Jedině motivace. Když to nejde po dobrém, tak za peníze to třeba půjde.“ – míní Vlastimil Tlustý.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

„Kroupův článek je šaškárna. Opozice blokuje sněmovnu pravidelně. Překvapuje mne, že média neřeší firmu Gopas a možný střet zájmů ředitele ČT.“ – říká Barbora Kořanová.

„Opozice se asi nadchla proto, že z pěti písmen uplete bič na vládu, na místopředsedu vlády. Asi si myslí, že na tom vyhrají volby. Do voleb je ale daleko. Neviděl jsem žádný rozhodný argument. Opozice má řešit jiné problémy. Pochopil jsem také, že máme královsky placeného ředitele ČT. Dobře si ho platíme. A on má firmu společně s vlivným člověkem z PPF a je to konflikt zájmů.“ – dodává Vlastimil Tlustý.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde

vlastimil-tlustyjanek-kroupajan-hamacekvrbeticeruskokauzakauza-moravaockovanicovid-19srbskopolitikaopozicebarbora-koranovactgopasstret-zajmureditel-ctpetr-dvorak

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.