×

Další video: Holky z naší LGBT školky, Hayatova převýchova a Amatéři

Countdown
Zrušit
×

„Fiala by byl senzační vůdce pro ČSSD. Bez Číny neuděláme ani záchod, ale Dukovany nechceme. Image politiků je na nic, rozhodují myšlenky.“ – komentuje Roman Šmucler

Jak reagují významné osobnosti Česka na aktuální události posledních dní? Horké novinky, štiplavé glosy, zajímaví hosté. To je pořad Podtrženo, sečteno, který shrnuje ty nejdůležitější aktuality. Hostem tohoto dílu je docent medicíny a od září 2017 prezident České stomatologické komory Roman Šmucler.

Trumpa sváděla Putinova nastrčená tlumočnice, tvrdí bývalá mluvčí Bílého domu

„O Trumpovi je všeobecně známo, že miluje slovanské ženy, takže je to asi možné. Skoro bych si myslel, že by ruská tajná služba, ale i třeba naše pracovala špatně, kdyby to nezkusily. Myslím, že se to musí dít. Nejsem na to sice odborník, ale zdá se mi, že nějakým způsobem se asi ty informace zjišťují.“ – míní mimo jiné Roman Šmucler.

Žádost Číny o otevření tendru na dostavbu Dukovan pro tamní firmy označil Vystrčil za pokus o vtip

„Já tomuhle vůbec nerozumím. My si tady prakticky neumíme udělat splachovací záchod, zejména když do toho není součástka z Číny. V téhle zemi není vlastně skoro nic, co nějak nesouvisí s Čínou. A je zajímavé, jak nás děsí představa, že by třeba postavili další blok Rusové, když jsou Dukovany do jisté míry ruská elektrárna – technologiemi. A my nyní v rámci toho Green Dealu jsme zjistili, že ruský plyn nevytváří CO2, a vlastně ho dovážíme.“ – myslí si Roman Šmucler s tím, že nám paradoxně v jiných oblastech – zejména u zmíněného plynu –, kde se dají na rozdíl od jaderné elektrárny zavřít kohouty, nevadí totální závislost na Rusku nebo na Číně.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

„Tak si připijeme!“ Na Fialu vytáhli slivovici. V ODS už prý nejsou zloději

„Mně vadí to označení zloděj. Já si myslím, že zloděj je člověk, který je odsouzený. Samozřejmě se tu děly různé věci. Dějí se tu neustále. Hlavní důvod, proč se tu dějí – zase častěji a častěji –, je ten, že stát víc a víc funguje z dotací, což vlastně přišlo z Bruselu.“ – domnívá se Roman Šmucler.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

trumpprekladatelkafsbruskotajne-sluzbyusazpravodajske-prostredicinadukovanydostavba-dukovanjaderna-elektrarnarusky-plynzavislost-na-ruskugreen-dealpetr-fialaodszlodeji-v-odsdotacevolbysnemovni-volbypolitikafilmroman-smuclerxtvpodtrzeno-sectenoxaver

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.