×

Další video: „Přísná dieta v době COVIDU-19 je riskantní pro průběh nemoci. Imunitní systém nemá energii.“ – varuje obezitolog Martin Matoulek

Countdown
Zrušit
×

„Dva roky za znásilnění? Spíš odměna než trest. Schillerová měla redaktorku Prima CNN vyzkoušet z ekonomie. Šlachtu by měli vodit v poutech.“ – říká Petr Holec

Jak reagují významné osobnosti Česka na aktuální události posledních dní? Horké novinky, štiplavé glosy, zajímaví hosté. To je pořad Podtrženo, sečteno, který shrnuje ty nejdůležitější aktuality. Hostem tohoto dílu byl komentátor Petr Holec.

„Vztek už mě přešel. Když vás honí dvě domluvená média, legrace to však není. O ‚pětadvacítku‘ požádalo 700 tisíc lidí. Společníci s.r.o. dostanou 45 tisíc. O náš státní dluh je obrovský zájem.“ – říká Alena Schillerová.

„Já jí věřím, že už ji vztek přešel. Podívejte se, že se už usmívá. Vzpomněl jsem si, že Miroslav Kalousek neumí také anglicky, a on přece dostal cenu za nejlepšího ministra financí. A teď když se to zjistilo, tak Alena Schillerová je vážnou kandidátkou na nejlepší ministryni financí třeba EU, ne-li za hranicemi EU. Já být jí, tak tu holku, co tam přišla s tím ‚do you speak English‘, bych vyzkoušel z nějakých finančních otázek. Že když jde dělat rozhovor s ministryní financí, tak jestli se orientuje, jestli vůbec ví, co je to státní rozpočet nebo co to je medián. Ale jestli ta holka chce dělat reality show, tak proč se nepřihlásí do SuperStar. Do seriózní zpráv tohle nepatří.“ – domnívá se Petr Holec.

Bolševická cenzura, vrhli se poslanci na Filipa, když zakázal mluvit Pirátovi

„Tak už jenom titulek, že zakázal mluvit pirátovi s velkým P… Vojtěch Filip vypadá nějak unaveně nebo smutně. Netrápí se? Nicméně já se za to nenávidím, ale musím Vojtěchu Filipovi poděkovat. On tady hájí principy demokracie, fungování demokratického parlamentu. To má prostě nějaká pravidla. A kdo jiný by to měl vědět nežli Piráti. Takže když začnu mluvit o něčem jiném, tak ho vypnu. Většina poslanců nám prokazuje největší službu, když mlčí. A Vojtěch Filip nám tuhle službu nyní prokázal. Takže mu ještě jednou děkuji.“ – upozorňuje Petr Holec.

Nečasovou policisté pozorovali ve sprše, bránili jí ve spánku, tvrdí bývalý premiér Nečas

„Víte, já myslím, že tam hledali důkazy. V té sprše se mohly válet kabelky nebo ty hodinky. Byli důslední, nechtěli nechat nic náhodě, ale když se na to díváme zpětně, měli nejspíš zakalené vidění: žádné důkazy tam nebyly. Podívejte se, jak to skončilo. Skončilo to ničím. Šlachtu by dnes měli vodit s tím medvědem na rukou před televizními kamerami, aby tak nějak pochopil, co to znamená vést takový policejní útvar. On udělal policejní puč, můžeme dnes říct. Bohužel. Skončilo to fraškou... Doufám, že už někde šmírují ve sprše Šlachtu…“ – podotýká Petr Holec.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

Kalousek: Zažil jsem desítky arogantních kreténů, ale na Babiše nikdo nemá

„Doufám, že na něj Andrej Babiš podá žalobu, jako ji Kalousek podal na Babiše, když Babiš řekl, že je Kalousek zloděj zlodějská nebo něco takového. Tak je to pepř politiky. Ještě se vrátím k jejich ping-pongu urážek. Miroslav Kalousek není úplně hloupý a měl by se zamyslet, kdo vyhrává, protože Babiš vyhrává volby a je nejpopulárnějším politikem, kdežto Kalousek je se svojí topkou na cestě ze Sněmovny.“ – dodává Petr Holec.

Za znásilnění u Litoměřic uložil soud Afričanovi dvouletý trest. Muž je psychicky nemocný

„Mně se to zdá jako nějaká soucitná odměna. Pro fanoušky houfné a neřízené migrace je tohle obrovská reklama.“ – uzavírá Petr Holec.

Další komentáře aktuálních dní naleznete v celém díle Podtrženo, sečteno!

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

alena-schillerovapetr-holecprima-cnnanglictinavojtech-filippirat-pikaljana-necasovapetr-necasrobert-slachtamiroslav-kalousekandrej-babisznasilneniznasilneni-nezletileschizofrenie

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.