×

Další video: Petr chce citrón, lampasák prezidentem a Honza málem ministrem

Countdown
Zrušit
×

„Čínské laboratoře vyvíjely ‚covid‘, aby zlikvidovaly 168 hodin ČT. Je to spiknutí proti Noře. A otevřené hospody přes zákaz? Lidi se už chtějí družit. “ – říká Jaroslav Plesl.

Jak reagují významné osobnosti Česka na aktuální události posledních dní? Horké novinky, štiplavé glosy, zajímaví hosté. To je pořad Podtrženo, sečteno, který shrnuje ty nejdůležitější aktuality. Hostem tohoto dílu je šéfredaktor MF DNES Jaroslav Plesl.

V Praze už otevřeli hospodu i přes zákaz

„Já si myslím, že takových hospod funguje spousty. Lidi mají žízeň a chtějí se družit. Je to pro ně dlouhé. Ti, kteří nejvíce vyčítají, tak sami nejraději pijí,“ říká Plesl v narážce na nachytaného Miroslava Kalouska (TOP 09). „Ten přece měl úplně hysterický záchvat z pana Prymuly, a potom si zašel na pivko do hospody na Vinohradech.“ – dodává Plesl s tím, že provozovatelé restaurací mastným pokutám jen tak neuniknou, stejně jako musel nést svůj díl odpovědnosti Roman Prymula.

Nejedlý odletěl do Moskvy, ministr Petříček požaduje od Hradu vysvětlení

„Tak já myslím, že pan Nejedlý létá do Moskvy poměrně často. Má dobré vztahy v Kremlu a rád tam létá, tak já nevím, jaké vysvětlení ministr Petříček požaduje. Na Hrad je hodně přísný. Hrad je na něj také přísný. Takže je to vzájemné. Poradce prezidenta, má-li od něj nějaký úkol, tak do Moskvy letět může. A pokud jsem dobře četl, tak vysvětlení je, že tam odjel dojednávat nějakou schůzku mezi ruským prezidentem a českým prezidentem.“ – konstatuje Jaroslav Plesl.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

V ČT se šíří covid. Zasažena je Fridrichová

„Pokud vím, tak se v neděli nebude vysílat (pořad 168 hodin, pozn. red.). Všichni lehli. Konečně se tím vysvětluje to čínské spiknutí. Že ty čínské laboratoře vyvíjely covid, aby zlikvidovaly 168 hodin ČT. To je hlavní varianta, pravdivá. Je to spiknutí proti Noře.“ – podotýká Jaroslav Plesl.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde

Další komentáře aktuálních dní naleznete v celém díle Podtrženo, sečteno! 

 

koronaviruscovid-19otevrena-hospodamiroslav-kalousekpivomoskvaporadce-nejedlyministr-petricekvladimir-putinrusky-prezidentct168-hodinnora-fridrichovakarantena-v-ct

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.