×

Další video: „Ukradeného Picassa jsem vrátil do Čech, v Bulharsku na mne mířili Kalašnikovem. Krade se víc než před revolucí, boj proti organizovanému zločinu je zpravodajská práce.“ – říká Ivan Moroz, bývalý elitní detektiv

Countdown
Zrušit
×

„Bilionové dluhy EU? My stihneme umřít, ale mladí je zaplatí. Poplatky ČT ať posílá jen ten, kdo s ní je spokojen.“ – říká Vlastimil Tlustý.

Jak reagují významné osobnosti Česka na aktuální události posledních dní? Horké novinky, štiplavé glosy, zajímaví hosté. To je pořad Podtrženo, sečteno, který shrnuje ty nejdůležitější aktuality. Hostem tohoto dílu byl Vlastimil Tlustý.

Průlom na summitu po čtyřech dnech a nocích vyjednávání. Země EU si půjčí a rozdělí celkem 750 miliard eur

„Jsem dojatý a hrdý. Že v tý ‚Bruseli’, víte, ty zlatý lidi myslí na ty Italy, Španěly a nechtějí je nechat v nouzi. Oni by s těmi padesáti nebo sto tisíci nevyšli, tak je potřeba je podpořit. A ten náš premiér to původně nechtěl, říkal, že bychom to neměli platit, ale pak v něm asi vyhrála citlivá slovenská duše, už to vítá. Takže máme být na co hrdí, že jsme tak solidární. Ale můj známý říkal, že my se nemáme bát. My stihneme umřít, než se ty peníze budou platit.“ – konstatuje Vlastimil Tlustý.

Mafie přes své účty posílá peníze třeba německým neziskovkám. Procitnout z naivity, dát si pár facek a studenou sprchu, nabádá celou Evropu Zdechovský

„Strašný titulek, že jo. Strašný. Nám totiž nic neposílají. Vůbec nic. A českým neziskovkám také ne. Takže ani sekundárně z toho nic nemáme. Ale jak se k tomu ten Zdechovský dostal? On tam asi bude mít nějaké kontakty čili ono to bude zevnitř. Takže ty zprávy jsou strašné dvě: Nám nic a někteří do toho vidí.“ – zmiňuje Vlastimil Tlustý.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

Nechte mě posílat televizní poplatek Českému rozhlasu. V České televizi potřebují budíček

„Pan Holec poukazuje na to, že veřejnoprávní média mají přímo ve své definici uloženo, že se nemají pouštět do politických sporů. Že nemají říkat, že pravdu mají jedni, zatímco druzí jsou bídáci. Je tam z toho jasné, že redaktor ČT se postavil na stranu jedněch, přikládá argumenty, proč si myslí, že se staví na správnou stranu. Ale potíž je v tom – a na to upozorňuje pan Holec –, že on se nemá stavět na žádnou stranu. On by měl říkat, že jedni tvrdí, že Ludvík Svoboda nebyl správný hrdina, a druzí, že byl.“ – poukazuje Vlastimil Tlustý.

Další komentáře aktuálních dní naleznete v celém díle Podtrženo, sečteno!

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

vlastimil-tlustysummit-eu750-miliard-eurzdechovskymafieneziskovkyneziskove-organizacetomas-zdechovskyeuroposlanec-zdechovskycesky-rozhlasceska-televizeludvik-svobodazeleznyjakub-zelezny

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.