×

Další video: „Ukradeného Picassa jsem vrátil do Čech, v Bulharsku na mne mířili Kalašnikovem. Krade se víc než před revolucí, boj proti organizovanému zločinu je zpravodajská práce.“ – říká Ivan Moroz, bývalý elitní detektiv

Countdown
Zrušit
×

„Big Brother - nouzový stav má vyhlašovat vláda, ne úředníci. Nejvýše 2-5%, více nové straně Mikuláše Mináře neodhaduji.“ – říká Karolina Stonjeková

Jak reagují významné osobnosti Česka na aktuální události posledních dní? Horké novinky, štiplavé glosy, zajímaví hosté. To je pořad Podtrženo, sečteno, který shrnuje ty nejdůležitější aktuality. Hostem tohoto dílu byla komentátorka Karolina Stonjeková.

„Mikuláše u mnoho let neslavím. Je pravda, že se blíží doba, kdy začnu – kvůli dceři. Ale mně už k Mikuláši dlouho nic nedal. Dcera (batole, pozn. red.) nic nedostane, jelikož má vše, co potřebuje.“ – říká na úvod Karolina Stonjeková, načež reaguje na zprávu s titulkem: 

Nový úřad by kvůli covidu mohl zavírat obchody i vidět do mobilů

„A tohle je konec všech těch reality show typu Big Brother, protože teď už to nemusí nikdo točit, teď v tom budeme všichni žít. Z článku, když jsem ho četla, vyplývá, že nový úřad má zjednodušit vyhlašování nouzového stavu, který není u veřejnosti – co si budeme říkat – většinově populární. Je to taková hezká snaha vlády, Babišovy administrativy, zbavit se zodpovědnosti, protože doposud to byla vláda, kdo vyhlašoval nouzový stav – a já si myslím, že to je správně, jelikož nouzový stav tu není od toho, aby ho vyhlašoval kdejaký strejda, vláda za to má nést před veřejností politickou zodpovědnost.“ – myslí se Karolina Stonjeková.

Nečekal jsem, že v čele vlády může být někdo takový, opřel se Rychetský do Babiše

„Dovolila bych si ten titulek přeložit. To znamená, že bývalý komunista v čele Ústavního soudu kritizuje bývalého pravděpodobného estébáka v čele vlády. U pana Rychetského je jedna hodně zajímavá věc. On je předseda Ústavního soudu, ale mám pocit, že se pořád cítí být více politikem. Často se utrhne a vždy u něj převládá ten politik. Je otázkou, jestli tak ostrá politická vyjádření nejsou v rozporu s tím, že Ústavní soud má být apolitický. Já osobně si myslím, že to v rozporu je.“– nebere si servítky Karolina Stonjeková.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live

Nechceme povinné očkování, píší lidé poslancům. Ti řeší, jak je motivovat

„No, to bude vůbec zajímavá situace... s očkováním... To vůbec není finální stádium tohoto dramatu, to je všechno zatím taková předehra. Když jsem četla tento článek, tak jsem zjistila, že asi funguji ve špatné sociální bublině, jelikož moje sociální bublina na Facebooku se tváří, že až to povinné očkování bude, že se tím každý nechá pro jistotu naočkovat pětkrát denně. Já už jsem tu minule řekla, že tohle nadšení úplně nesdílím. Na druhou stranu komukoli, kdo se bude chtít nechat očkovat, v tom nehodlám nijak bránit.“ – podotýká Karolina Stonjeková.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

Další komentáře aktuálních dní naleznete v celém díle Podtrženo, sečteno!

nouzovy-stavnovy-uradbabisova-administrativacovid-19big-brotherpandemierychetskyandrej-babisustavni-soudvakcinapovinne-ockovanimikulas-minarnova-stranapolitikakarolina-stonjekova

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.