×

Další video: Holky z naší LGBT školky, Hayatova převýchova a Amatéři

Countdown
Zrušit
×

„Bartoš s muslimy prozřel jen před volbami. Fiala si po volbách oblékne montérky. Kampaň je nesmírně necitlivá k rodinám obětí pandemie.“ – komentuje Karolina Stonjeková

Jak reagují významné osobnosti Česka na aktuální události posledních dní? Horké novinky, štiplavé glosy, zajímaví hosté. To je pořad Podtrženo, sečteno, který shrnuje ty nejdůležitější aktuality. Hostem tohoto dílu byla komentátorka Karolina Stonjeková.

Bartoš: S muslimskou Evropou problém mám, Francie mi změnila názor

„Já bych mu to nevěřila ani na té fotografii (k článku, pozn. red.). Předně si myslím, že nejde vůbec o Francii. On změnil názor, protože viděl průzkumy voličských preferencí. A zároveň viděl i průzkumy, kde se uvádí, že migrace je jedním z témat, podle kterého se budou lidé v těchto volbách orientovat. Takže pan Bartoš se v situaci, kdy mu jdou preference dolů, rozhodl vzít trochu zpátečku. Tolik zázračných prozření jako v české politice nenajde člověk ani v Bibli.“ – míní Karolina Stonjeková.

Koalice Spolu zahájila horkou část kampaně. Garantuje západní orientaci Česka i konec zadlužování

„Byla to velká show. Mně se líbilo, že pan Fiala v projevu říkal, že garantují nebo chtějí garantovat výstavbu 40 tisíc nových bytů každý rok. Prohlédněme si ho naposledy v kvádru, protože ho možná pan Fiala brzy odloží a vymění ho za montérky. Mně se na tom líbí ta západní orientace. Mně by se líbilo, kdyby nám řekl, na jaký Západ nás chce vést. Jestli to je na ten Západ, kde třeba teď v Berlíně se bude při volbách vyhlašovat referendum o tom, jestli se budou, nebo nebudou vyvlastňovat byty. Nebo jestli chceme patřit na ten Západ, kde jsou studenti nebo profesoři vyhazovaní ze škol jen proto, že si dovolí říct, že pouze ženy mohou rodit děti.“ – zdůrazňuje Karolina Stonjeková s tím, že starý dobrý Západ už skoro neexistuje.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

Maminka mohla žít, kdyby nás neřídil chaotik. Spolek připomíná Babišovi oběti pandemie

„Nedávno, tuším, že paní Pekarová, vyčítala panu Babišovi, že někam šel přes ty kříže na chodníku, které měly symbolicky připomínat oběti pandemie. Takže oni řeknou, že jde točit zmrzlinu přes kříže a že je to neuctivé k obětem, a pak se vyrukuju s tímto. Myslím, že je to daleko neuctivější vůči rodinám lidí, kteří zemřeli. Tato kampaň je hrozně necitlivá. Ukazuje to, že se blíží volby a že jde do tuhého. Je to hra na city. Snaha vyvolávat emoce.“ – konstatuje Karolina Stonjeková.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

Další komentáře aktuálních dní naleznete v celém díle Podtrženo, sečteno!

karolina-stonjekovapodtrzeno-sectenoivan-bartosmuslimska-evropavolbypredvolebni-kampanmigracespolupetr-fialaodskdu-csltop09volby2021covid-19vakcinaceepidemiepekarova-adamovaandrej-babispiratimensinystudentske-volbystanpirstanzelenihusta-dvojkajana-malacovamatej-stropnickyxtv

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.