×

Další video: „Vakcín proti covidu je málo, výrobci neplní sliby. Nakažlivější jsou spalničky. Návrat do normálu snad v létě.“ – říká epidemiolog Jiří Beran

Countdown
Zrušit
×

„Babišák je na koni. Babišák je generál. Byl vysmátý i za rouškou. Na korunu nekouká. Kdyby něco, peníze se dotisknou. Plošná pětadvacítka je dobře.“ – říká Ondřej Hejma.

Jak reagují významné osobnosti Česka na aktuální události posledních dní? Horké novinky, štiplavé glosy, zajímaví hosté. To je pořad Podtrženo, sečteno, který shrnuje ty nejdůležitější aktuality. Hostem tohoto dílu byl Ondřej Hejma.

Vláda plánuje rozvolňovat opatření v pěti etapách. Poslední přijde 8. června

„Já myslím, že rozvolňovat je potřeba ze všech sil. Vzpomínám, když rozvolnili poprvé minulý týden ta sportoviště, to byl pro mě takový zážitek, že nic podobného nepamatuji několik let dozadu. Rozvolňovat určitě, s rozvahou. Všichni víme, že ten plán je spíše takové zbožné přání. Ale všichni doufáme, že to podle toho plánu půjde. A že to klapne.“ – konstatuje Ondřej Hejma.

Babiš vyvalil na diváky ČT oči a obrovskou sumu peněz. EU a NATO nezajásají, pravice také ne

„Babišák je na koni. To je jasné. Babišák je generál. O všem rozhoduje. Má k dispozici neomezený balík peněz. Kdyby něco, další se dotisknou. Čili on je v ideální pozici. Já jsem ho viděl tuhle v televizi. Byl vysmátý i za tou rouškou. Je připravený cálovat. Dávat lidem peníze. Na korunu nekouká.“ – míní Ondřej Hejma.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

„Pětadvacítka nic neřeší.“ Pro umělce je to málo. Hrozí, že si najdou jinou práci, zaznělo na ČT

„Myslím, že plošná pětadvacítka je dobře. Za květen bude patnáctka. Ti lidé, co platí obrovské nájmy, budou mít problémy, ale na přežití to je. Ale já si myslím, že umělci by si stejně měli najít jinou práci. Pro jistotu.“ – uzavírá Ondřej Hejma.

Další komentáře aktuálních dní naleznete v celém díle Podtrženo, sečteno!

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

ondrej-hejmakoronaviruscovid-19rozvolnovaniandrej-babisanogeneralumelci

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.