×

Další video: Menstruační chudoba, klimatický žal a Xaver plete

Countdown
Zrušit
×

Předvolební debata 2020: Karlovarský kraj - Eva Valjentová (KSČM), Karel Jakobec (ODS, KDU-ČSL) a Martin Gruber (Trikolóra)

Internetová televize XTV.cz vysílá předvolební debaty s kandidáty v krajských volbách 2020. Pokoušíme se vám zprostředkovat názory na důležitá a klíčová témata, abyste si mohli utvořit obrázek, komu vhodit v podzimních krajských volbách 2020 svůj hlas.

Z každého kraje jsme pozvali šestici kandidátů, jejichž subjekty mají dle předvolebního průzkumu nejvyšší šanci úspěchu. Hosté pak zasedli v jedné ze dvou diskuzí s Lubošem Xaverem Veselým. V této diskuzi za Karlovarský kraj jsou to Eva Valjentová za KSČM, Karel Jakobec (za ODS, KDU-ČSL s podporou soukroníků) a Martin Gruber za Trikolóru.

► Doporučujeme speciální stránku se všemi debatami pro Krajské volby 2020.

Druhou debatu s kandidáty v Karlovarském kraji sledujte zde – Karla Maříková za SPD, Martin Hurajčík (ANO) a Josef Janů za Piráty. Dne 2. a 3. října 2020 proběhnou ve 13 krajích ČR volby do krajských zastupitelstev.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

Partnerem tohoto projektu jsou ParlamentniListy.cz.

eva-valjentovakscmkarel-jakobecodskdu-cslmartin-grubertrikolorapredvolebni-debatakarlovarsky-krajvolbykrajske-volby-2020
Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.