×

Další video: Holky z naší LGBT školky, Hayatova převýchova a Amatéři

Countdown
Zrušit
×

Předvolební debata 2021 – Olomoucký kraj. Marian Jurečka: „Způsob financování ČT není třeba měnit.“ a Ludvík Šulda: „Stejnopohlavním párům musí mít práva jako ostatní.“

Před letošními volbami vám XTV přináší předvolební debaty s kandidáty do Poslanecké sněmovny České republiky. Pokoušíme se vám zprostředkovat názory na důležitá a klíčová témata, abyste si mohli utvořit obrázek, komu vhodit ve letošních podzimních volbách svůj hlas.

Z každého kraje jsme pozvali různé kandidáty, jejichž subjekty mají dle předvolebních průzkumů šanci úspěchu. V další diskuzi, konkrétně za Olomoucký kraj, jsou to Marian Jurečka (KDU-ČSL) a Ludvík Šulda (KSČM).

Marian Jurečka  je český politik, od ledna 2014 do prosince 2017 ministr zemědělství ČR v Sobotkově vládě. Od ledna 2020 předseda KDU-ČSL (předtím v letech 2010 až 2019 místopředseda strany), od října 2013 poslanec (na přelomu let 2013 a 2014 krátce předsedal poslaneckému klubu strany), v letech 2012 až 2015 a opět od roku 2016 zastupitel Olomouckého kraje. Ve volbách v roce 2021 je z pozice člena KDU-ČSL lídrem kandidátky koalice SPOLU (tj. ODS, KDU-ČSL a TOP 09) v Olomouckém kraji.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

Ludvík Šulda vystudoval Czech management institut, manažerskou fakultu Escuela Superior de Marketing y Administración Barcelona. Od roku 2004 pracuje pro Komunistickou stranu Čech a Moravy. Nejdříve jako pracovník oddělení informací ÚV KSČM, následně jako analytik oddělení pro odborné zázemí ÚV KSČM a v letech 2010-2016 jako vedoucí tohoto oddělení. Ludvíku Šuldovi je 42 let, je ženatý a má nevlastní dceru. Bydlí v obci Seloutky v okrese Prostějov. Je vedoucím kandidátky KSČM v Olomouckém kraji.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

marian-jureckalidovciludvik-suldakscmvolbykampanpolitikadiskuzepredvolebni-diskuzeolomoucky-krajkdu-cslxtvctceska-televizeverejnopravni-televizestejnopohlavni-paryhamnazelstvi-homosexualulgbt

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.