×

Další video: Holky z naší LGBT školky, Hayatova převýchova a Amatéři

Countdown
Zrušit
×

Předvolební debata 2021 – Moravskoslezský kraj. Lukáš Černohorský: „ČT určitě bez reklam, ale umožnit audit NKÚ.“ a Aleš Juchelka: „Se zadlužením státu se vyrovnáme, máme plán.“

Před letošními volbami vám XTV přináší předvolební debaty s kandidáty do Poslanecké sněmovny České republiky. Pokoušíme se vám zprostředkovat názory na důležitá a klíčová témata, abyste si mohli utvořit obrázek, komu vhodit ve letošních podzimních volbách svůj hlas.

Z každého kraje jsme pozvali různé kandidáty, jejichž subjekty mají dle předvolebních průzkumů šanci úspěchu. V další diskuzi, konkrétně za Kraj Vysočina, jsou to Aleš Juchelka (ANO 2011) a Lukáš Černohorský (Piráti).

Aleš Juchelka je moderátor, scenárista a dramaturg, od října 2017 poslanec, předtím v letech 2010 až 2014 zastupitel města Ostravy za TOP 09. Vystudoval obor ekonomie na Ekonomické fakultě Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava. Od roku 2000 zároveň podniká v umělecké sféře. V komunálních volbách v roce 2018 kandidoval jako člen hnutí ANO 2011 do zastupitelstva městského obvodu Moravská Ostrava a Přívoz, ale neuspěl. Ve volbách v roce 2021 je trojkou na kandidátce téhož hnutí v Moravskoslezském kraji.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

Vystudovaný inženýr Lukáš Černohorský je IT analytik. Od srpna 2014 do dubna 2016 předseda České pirátské strany, od října 2017 poslanec. V lednu 2018 byl jmenován předsedou Vyšetřovací komise k OKD. Angažoval se jako tiskový mluvčí a člen petičního výboru, který se v Ostravě snaží prosadit zachování tří historických budov známých jako Ostravica-Textilia. Ve volbách v roce 2021 je z pozice člena Pirátů lídrem kandidátky koalice Piráti a Starostové v Moravskoslezském kraji.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

moravskoslezsky-krajales-juchelkalukas-cernohorskyvolby-2021snemovni-volbysnemovnaanoano-2011piratipolitikakampanpredvolebni-debatacovid-19rozpocetekonomikarestriktivni-opatrenivladaopozicekompenzacehdpdluhova-obsluznoststatni-dluhucitelepoliciestatni-spravaurednicieuargumentyxtvxaver

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.