×

Další video: Holky z naší LGBT školky, Hayatova převýchova a Amatéři

Countdown
Zrušit
×

Předvolební debata 2021 - Kraj Vysočina. Jiří Běhounek: „Očkovaní si zaslouží výhody, jsou zodpovědní.“ a Radek Koten: „Reforma EU nestačí, musíme být soběstační.“

Před letošními volbami vám XTV přináší předvolební debaty s kandidáty do Poslanecké sněmovny České republiky. Pokoušíme se vám zprostředkovat názory na důležitá a klíčová témata, abyste si mohli utvořit obrázek, komu vhodit ve letošních podzimních volbách svůj hlas.

Z každého kraje jsme pozvali různé kandidáty, jejichž subjekty mají dle předvolebních průzkumů šanci úspěchu. V další diskuzi, konkrétně za Kraj Vysočina, jsou to Jiří Běhounek (ČSSD) a Radek Koten (SPD).

Jiří Běhounek je lékař a politik, od října 2013 poslanec, v letech 2008 až 2020 hejtman Kraje Vysočina, od roku 1998 zastupitel města Pelhřimov, od dubna 2021 místopředseda ČSSD. Po ukončení vysoké školy v roce 1976 nastoupil na Ortopedické oddělení Nemocnice Pelhřimov. V letech 1996–2000 v Nemocnici Pelhřimov vykonával funkci náměstka HTS a od roku 2001 byl vědeckým sekretářem odborné České společnosti pro ortopedii a traumatologii – ČSOT. Následně se věnoval politice. V březnu 2021 byl zvolen lídrem kandidátky ČSSD v Kraji Vysočina pro volby do Sněmovny v říjnu 2021.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

Radek Koten je od října 2017 poslanec za SPD. Na konci listopadu 2017 byl také zvolen předsedou Výboru pro bezpečnost. Radek Koten je vnukem legionáře. Společně s Patrikem Otradovským, radním Městyse Krucemburk, je jednatelem firmy OK Comp, která sídlíla ve Ždírci nad Doubravou. Po vstupu do parlamentu byl SPD navržen na předsedu bezpečnostního výboru, což bylo kritizováno opozicí a řadou médií vzhledem k tomu, že Koten je na Facebooku členem mnoha skupin, které podporují odchod České republiky z EU. Předsedou bezpečnostního výboru byl zvolen hlasy ANO 2011, KSČM, SPD a Václava Klause ml. Ve volbách do Sněmovny v roce 2021 je lídrem hnutí SPD v Kraji Vysočina.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

jiri-behounekradek-kotencssdspdvolbykampanpolitikapredvolebni-kampandiskuzepoliticka-diskuzextvargumentyxaverockovanivakcinacecovid-19covidpaseuunieevropska-uniereforma-eu

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.