×

Další video: Holky z naší LGBT školky, Hayatova převýchova a Amatéři

Countdown
Zrušit
×

Předvolební debata 2021 – Karlovarský kraj. Jana Mračková Vildumetzová: „Nebýt covidu, máme vyrovnaný rozpočet.“ a Marcel Kučera: „Zákony platící v Berlíně, hrozí už zítra v Praze.“

Před letošními volbami vám XTV přináší předvolební debaty s kandidáty do Poslanecké sněmovny České republiky. Pokoušíme se vám zprostředkovat názory na důležitá a klíčová témata, abyste si mohli utvořit obrázek, komu vhodit ve letošních podzimních volbách svůj hlas.

Z každého kraje jsme pozvali různé kandidáty, jejichž subjekty mají dle předvolebních průzkumů šanci úspěchu. V další diskuzi, konkrétně za Karlovarský kraj, jsou to Jana Mračková Vildumetzová (ANO 2011) a Marcel Kučera (Trikolóra).

Jana Mračková Vildumetzová je od října 2017 poslankyní. V letech 2016 až 2019 byla hejtmankou Karlovarského kraje a předsedkyní Asociace krajů ČR. V letech 1991 až 1995 vystudovala Pedagogickou fakultu Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem. Následně pět let učila na ZŠ v Horním Slavkově občanskou nauku a tělocvik. V říjnu 2019 oznámila, že je těhotná a že se rozhodla do konce roku 2019 vzdát funkce hejtmanky. Ve volbách v roce 2021 je lídryní hnutí ANO 2011 v Karlovarském kraji.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

Marcel Kučera se narodil v Ostravě. Po maturitě studoval činohru, muzikál a operní zpěv na Janáčkově akademii múzických umění v Brně, a tam svá studia zakončil v roce 1993 jako magistr umění. Jako zpěvák poté účinkoval na mnoha zahraničních, ale i českých, operních, operetních a muzikálových scénách. Od roku 2008 se věnuje pedagogické činnosti v oblasti muzikálového, popového a jazzového zpěvu. Do politiky vstoupil v roce 2018, kdy se stal zastupitelem ve Velkém Luhu. Je jedničkou kandidátky uskupení Trikolóra - Svobodní – Soukromníci v Karlovarském kraji.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

jana-mrackova-vildumetzovaano-2011anomarcel-kuceratrikolora-svobodni-soukromnicitrikolorakarlovarsky-krajvolbyvolby-2021volby-do-psppredvolebni-kampankampandiskuzepredvolebni-diskuzeargumentyxtvberlineulegislativacovid-19ekonomikapolitika

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.