×

Další video: Holky z naší LGBT školky, Hayatova převýchova a Amatéři

Countdown
Zrušit
×

Předvolební debata 2021 – Jihomoravský kraj. Jan Hrnčíř: „Klondajk soukromých exekutorů vyřeší zestátnění.“ a Roman Onderka: „Referendum o czexitu je nebezpečná věc.“

Před letošními volbami vám XTV přináší předvolební debaty s kandidáty do Poslanecké sněmovny České republiky. Pokoušíme se vám zprostředkovat názory na důležitá a klíčová témata, abyste si mohli utvořit obrázek, komu vhodit ve letošních podzimních volbách svůj hlas.

Z každého kraje jsme pozvali různé kandidáty, jejichž subjekty mají dle předvolebních průzkumů šanci úspěchu. V další diskuzi, konkrétně za Jihomoravský kraj, jsou to Jan Hrnčíř (SPD) a Roman Onderka (ČSSD).

Jan Hrnčíř je ekonom a VŠ pedagog, od října 2017 poslanec, člen SPD. Absolvoval obor management mezinárodního podnikání na Fakultě ekonomie a podnikání Panevropské vysoké školy v Bratislavě a obor etika na Vysoké škole mezinárodního podnikání v Prešově. Jan Hrnčíř žije ve městě Blansko. Má dvě dcery (Natálie a Sofie), mezi jeho záliby patří vzdělávání, hra na kytaru a lyžování. Ve volbách do Sněmovny v roce 2021 je lídrem hnutí SPD v Jihomoravském kraji.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

Roman Onderka je od října 2017 poslanec za ČSSD. V letech 2009 až 2011 a opět od roku 2018 je místopředsedou této strany. Od listopadu 2006 do listopadu 2014 byl primátorem města Brna. Jihomoravská ČSSD jej původně nezařadila na kandidátku pro volby do Sněmovny v říjnu 2021, respektive jej zařadila na místo posledního náhradníka. Nicméně v červenci 2021 rozhodlo širší vedení strany, že lídrem v Jihomoravském kraji bude nakonec právě on. Původní lídr Břetislav Štefan byl přesunut na třetí místo kandidátky.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

jihomoravsky-krajjan-hrncirposlanecspdroman-onderkacssdlidrkandidatkavolbysnemovni-volbyvolby-2021kampanpredvolebni-debatapolitikaekonomikabrnosnemovnaxtvargumentyxaverdebata

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.