×

Další video: Holky z naší LGBT školky, Hayatova převýchova a Amatéři

Countdown
Zrušit
×

Předvolební debata 2021 - Jihočeský kraj. Libor Vondráček: „Pandemický zákon už je zbytečný.“ a Lukáš Kolářík: „EU nám přináší hlavně bezpečnost.“

Před letošními volbami vám XTV přináší předvolební debaty s kandidáty do Poslanecké sněmovny České republiky. Pokoušíme se vám zprostředkovat názory na důležitá a klíčová témata, abyste si mohli utvořit obrázek, komu vhodit ve letošních podzimních volbách svůj hlas.

Z každého kraje jsme pozvali různé kandidáty, jejichž subjekty mají dle předvolebních průzkumů šanci úspěchu. V první diskuzi, konkrétně za Jihočeský kraj, jsou to Libor Vondráček (uskupení Trikolóra, Svobodní, Soukromníci) a Lukáš Kolářík (Piráti).

Libor Vondráček je právník. Od října 2019 předseda Svobodných, předtím od roku 2017 člen republikového výboru strany. Vondráček sám sebe považuje za konzervativního libertariána a řadí se tak mezi zastánce malého státu s nízkými daněmi. Kritizuje Evropskou unii pro její demokratický deficit a potlačování osobních svobod. Vondráček tvrdí, že Evropská unie dotacemi a přebujelou byrokracií vytváří prostor pro korupci a klientelismus. Ve volbách do Poslanecké sněmovny PČR v roce 2021 je lídrem politické formace „Trikolora, Svobodní, Soukromníci“ v Jihočeském kraji.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

Lukáš Kolářík je poslanec. Vystudoval obor elektronické počítačové systémy na střední škole v Blatné. Nějakou dobu pracoval jako servisní technik a manažer obchodu se spotřební elektronikou. Je společníkem a technickým ředitelem ve firmě zabývající se poradenstvím v oblasti pokladních zařízení. Ve volbách do Sněmovny v roce 2017 byl lídrem Pirátů v Jihočeském kraji a z této pozice byl zvolen poslancem. Následně působil jako místopředseda Výboru pro bezpečnost a předseda Podvýboru pro informační technologie a dávkové systémy (Výbor pro sociální politiku). Od r. 2018 je místopředsedou poslaneckého klubu Pirátů. Ve volbách do Poslanecké sněmovny PČR v roce 2021 je z pozice člena Pirátů lídrem kandidátky koalice Piráti a Starostové v Jihočeském kraji.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde

libor-vondraceksvobodnitrikolora-svobodni-soukromnicilukas-kolarikpiratipredvolebni-debatavolby-2021snemovni-volby-2021politikajihocesky-krajxtvdiskuzepredvolebni-kampanpoliticipoliticke-strany

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.