×

Další video: „Piráti hazardují se zdravím občanů. Očkování v Praze 2 má vlastní systém, magistrát ignoruji. Trapnost Kalouska mi chybět nebude.“ – říká Alexandra Udženija (ODS)

Countdown
Zrušit
×

Předvolební debata 2020: Zlínský kraj – Jiří Čunek (KDU-ČSL), Alena Gajdušková (ČSSD), Radek Doležal (ANO)

Internetová televize XTV.cz vysílá předvolební debaty s kandidáty v krajských volbách 2020. Pokoušíme se vám zprostředkovat názory na důležitá a klíčová témata, abyste si mohli utvořit obrázek, komu vhodit v podzimních krajských volbách 2020 svůj hlas.

Z každého kraje jsme pozvali šestici kandidátů, jejichž subjekty mají dle předvolebního průzkumu nejvyšší šanci úspěchu. Hosté pak zasedli v jedné ze dvou diskuzí s Lubošem Xaverem Veselým. V této diskuzi za Zlínský kraj jsou to Jiří Čunek (KDU-ČSL), Alena Gajdušková (ČSSD), Radek Doležal (ANO).

► Doporučujeme speciální stránku se všemi debatami pro Krajské volby 2020.

Druhou debatu s kandidáty ve Zlínském kraji sledujte zde – Jaromír Bernátek (Trikolóra), Vladimír Zlínský (SPD), Hana Ančincová (Piráti). Dne 2. a 3. října 2020 proběhnou ve 13 krajích ČR volby do krajských zastupitelstev.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

Partnerem tohoto projektu jsou ParlamentniListy.cz.

radek-dolezalalena-gajduskovajiri-cunekcssdkdu-cslanozlinsky-krajpredvolebni-debata-xtvpredvolebni-debatyvolby-2020politikaxaver

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.