×

Další video: „Lubomír Volný jako Nikita Chruščov, Kalousek jako prezident. Zpochyňovat roušky může jen ministr Blatný.“ – komentuje Karolina Stonjeková

Countdown
Zrušit
×

Předvolební debata 2020: Zlínský kraj – Jaromír Bernátek (Trikolóra), Vladimír Zlínský (SPD), Hana Ančincová (Piráti)

Internetová televize XTV.cz vysílá předvolební debaty s kandidáty v krajských volbách 2020. Pokoušíme se vám zprostředkovat názory na důležitá a klíčová témata, abyste si mohli utvořit obrázek, komu vhodit v podzimních krajských volbách 2020 svůj hlas.

Z každého kraje jsme pozvali šestici kandidátů, jejichž subjekty mají dle předvolebního průzkumu nejvyšší šanci úspěchu. Hosté pak zasedli v jedné ze dvou diskuzí s Lubošem Xaverem Veselým. V této diskuzi za Zlínský kraj jsou to Jaromír Bernátek (Trikolóra), Vladimír Zlínský (SPD), Hana Ančincová (Piráti).

► Doporučujeme speciální stránku se všemi debatami pro Krajské volby 2020.

Druhou debatu s kandidáty ve Zlínském kraji sledujte zde – Jiří Čunek (KDU-ČSL), Alena Gajdušková (ČSSD), Radek Doležal (ANO). Dne 2. a 3. října 2020 proběhnou ve 13 krajích ČR volby do krajských zastupitelstev.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

Partnerem tohoto projektu jsou ParlamentniListy.cz.

jaromir-bernatekvladimir-zlinskyhana-ancincovatrikoloraspdpiratizlinsky-krajvolby-2020predvolebni-debatypredvolebni-debata-xtvpolitikaxaver

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.