×

Další video: „Jestli Škoda Auto u nás skončí, můžeme odstěhovat i celou Mladou Boleslav. ČT by měla vysílat seriál také s Vystrčilem. Pekarová už rozdává soudní verdikty.“ – Petr Holec

Countdown
Zrušit
×

Předvolební debata 2020: Ústecký kraj – Kateřina Stojanová (Piráti), Jan Paparega (Lepší sever), Petr Jakubec (ČSSD)

Internetová televize XTV.cz vysílá předvolební debaty s kandidáty v krajských volbách 2020. Pokoušíme se vám zprostředkovat názory na důležitá a klíčová témata, abyste si mohli utvořit obrázek, komu vhodit v podzimních krajských volbách 2020 svůj hlas.

Z každého kraje jsme pozvali šestici kandidátů, jejichž subjekty mají dle předvolebního průzkumu nejvyšší šanci úspěchu. Hosté pak zasedli v jedné ze dvou diskuzí s Lubošem Xaverem Veselým. V této diskuzi za Ústecký kraj jsou to Kateřina Stojanová (Piráti), Jan Paparega (Lepší sever), Petr Jakubec (ČSSD).

► Doporučujeme speciální stránku se všemi debatami pro Krajské volby 2020.

Druhou debatu s kandidáty v Ústeckém kraji sledujte zde – Jan schiller (ANO), Tomáš Rieger (ODS, KDU-ČSL), Jaroslav Foldyna (SPD). Dne 2. a 3. října 2020 proběhnou ve 13 krajích ČR volby do krajských zastupitelstev.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

Partnerem tohoto projektu jsou ParlamentniListy.cz.

katerina-stojanovajan-paparegapetr-jakubecustecky-krajvolby-2020predvolebni-debata-xtvpolitikaxaveranopiratilepsi-severcssd
Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.