×

Další video: Menstruační chudoba, klimatický žal a Xaver plete

Countdown
Zrušit
×

Předvolební debata 2020: Středočeský kraj – Jaroslava Pokorná Jermanová (ANO), Robin Povšík (ČSSD), Antonín Fryč (Trikolóra)

Internetová televize XTV.cz vysílá předvolební debaty s kandidáty v krajských volbách 2020. Pokoušíme se vám zprostředkovat názory na důležitá a klíčová témata, abyste si mohli utvořit obrázek, komu vhodit v podzimních krajských volbách 2020 svůj hlas.

Z každého kraje jsme pozvali šestici kandidátů, jejichž subjekty mají dle předvolebního průzkumu nejvyšší šanci úspěchu. Hosté pak zasedli v jedné ze dvou diskuzí s Lubošem Xaverem Veselým. V této diskuzi za Středočeský kraj jsou to Jaroslava Pokorná Jermanová (ANO), Robin Povšík (ČSSD), Antonín Fryč (Trikolóra).

► Doporučujeme speciální stránku se všemi debatami pro Krajské volby 2020.

Druhou debatu s kandidáty ve Středočeském kraji sledujte zde – Tomáš Havlíček (ODS), Jiří Snížek (Piráti), Radek Rozvoral (SPD). Dne 2. a 3. října 2020 proběhnou ve 13 krajích ČR volby do krajských zastupitelstev.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

Partnerem tohoto projektu jsou ParlamentniListy.cz.

jaroslava-pokorna-jermanovarobin-povsikantonin-frycanocssdtrikoloravolbyvolby-2020predvolebni-debatapredvolebni-debaty-xtvstredocesky-kraj
Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.