×

Další video: Koho živí nenávist? Rozvod pro všechny. A trvale udržitelná jeptiška.

Countdown
Zrušit
×

Předvolební debata 2020: Pardubický kraj – Michal Kortyš (ODS, TOP09), Jan Foldyna (KSČM), René Živný (Koalice za Pardubický kraj)

Předvolební debata 2020: Pardubický kraj – Michal Kortyš (ODS, TOP09), Jan Foldyna (KSČM), René Živný (Koalice za Pardubický kraj)

Internetová televize XTV.cz vysílá předvolební debaty s kandidáty v krajských volbách 2020. Pokoušíme se vám zprostředkovat názory na důležitá a klíčová témata, abyste si mohli utvořit obrázek, komu vhodit v podzimních krajských volbách 2020 svůj hlas.

Z každého kraje jsme pozvali šestici kandidátů, jejichž subjekty mají dle předvolebního průzkumu nejvyšší šanci úspěchu. Hosté pak zasedli v jedné ze dvou diskuzí s Lubošem Xaverem Veselým. V této diskuzi za Pardubický kraj jsou to Martin Kolovratník (ANO), Daniel Lebduška (Piráti), Martin Netolický (ČSSD).

► Doporučujeme speciální stránku se všemi debatami pro Krajské volby 2020.

Druhou debatu s kandidáty v Pardubickém kraji sledujte zde – Martin Kolovratník (ANO), Daniel Lebduška (Piráti), Martin Netolický (ČSSD). Dne 2. a 3. října 2020 proběhnou ve 13 krajích ČR volby do krajských zastupitelstev.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

Partnerem tohoto projektu jsou ParlamentniListy.cz.

michal-kortysjan-foldynarene-zivnyvolby-2020predvolebni-debataodstop09kscmkoalice-za-pardubicky-kraj
Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.