×

Další video: Protiputinovský bramborový salát, dezinformace VM a zase ženy v Barmě!

Countdown
Zrušit
×

Předvolební debata 2020: Olomoucký kraj – Marian Jurečka (KDU-ČSL, TOP 09), Jiří Zemánek (ČSSD, Patrioti), Josef Suchánek (Piráti a Starostové)

Předvolební debata 2020: Olomoucký kraj – Marian Jurečka (KDU-ČSL, TOP 09), Jiří Zemánek (ČSSD, Patrioti), Josef Suchánek (Piráti a Starostové)

Internetová televize XTV.cz vysílá předvolební debaty s kandidáty v krajských volbách 2020. Pokoušíme se vám zprostředkovat názory na důležitá a klíčová témata, abyste si mohli utvořit obrázek, komu vhodit v podzimních krajských volbách 2020 svůj hlas.

Z každého kraje jsme pozvali šestici kandidátů, jejichž subjekty mají dle předvolebního průzkumu nejvyšší šanci úspěchu. Hosté pak zasedli v jedné ze dvou diskuzí s Lubošem Xaverem Veselým. V této diskuzi za Olomoucký kraj jsou to Marian Jurečka (KDU-ČSL, TOP 09), Jiří Zemánek (ČSSD, Patrioti), Josef Suchánek (Piráti a Starostové).

► Doporučujeme speciální stránku se všemi debatami pro Krajské volby 2020.

Druhou debatu s kandidáty v Olomouckém kraji sledujte zde – Radim Fiala (SPD), Petr Vrána (ANO), Dalibor Horák (ODS). Dne 2. a 3. října 2020 proběhnou ve 13 krajích ČR volby do krajských zastupitelstev.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

Partnerem tohoto projektu jsou ParlamentniListy.cz.

marian-jureckajiri-zemanekjosef-suchanekkdu-csltop09cssdpatrioti-olomouckeho-krajepiratistanstarostovevolby-2020volbypredvolebni-debatypredvolebni-debata-xtvxaver
Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.