×

Další video: Menstruační chudoba, klimatický žal a Xaver plete

Countdown
Zrušit
×

Předvolební debata 2020: Královehradecký kraj – Pavel Bulíček (Piráti), Martin Machů (Koalice pro Královehradecký kraj a KDU-ČSL), Petr Sobotka (ČSSD, SZ)

Předvolební debata 2020: Královehradecký kraj – Pavel Bulíček (Piráti), Martin Machů (Koalice pro Královehradecký kraj a KDU-ČSL), Petr Sobotka (ČSSD, SZ)

Internetová televize XTV.cz vysílá předvolební debaty s kandidáty v krajských volbách 2020. Pokoušíme se vám zprostředkovat názory na důležitá a klíčová témata, abyste si mohli utvořit obrázek, komu vhodit v podzimních krajských volbách 2020 svůj hlas.

Z každého kraje jsme pozvali šestici kandidátů, jejichž subjekty mají dle předvolebního průzkumu nejvyšší šanci úspěchu. Hosté pak zasedli v jedné ze dvou diskuzí s Lubošem Xaverem Veselým. V této diskuzi za Královehradecký kraj jsou to Pavel Bulíček (Piráti), Martin Machů (Koalice pro Královehradecký kraj a KDU-ČSL), Petr Sobotka (ČSSD, SZ).

► Doporučujeme speciální stránku se všemi debatami pro Krajské volby 2020.

Druhou debatu s kandidáty v Královehradeckém kraji sledujte zde – Jaromír Dedeček (ANO), Oldřich Vlasák (ODS, Nezávislí aj.), Pavlína Špringerová (TOP 09, LES aj.). Dne 2. a 3. října 2020 proběhnou ve 13 krajích ČR volby do krajských zastupitelstev.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

Partnerem tohoto projektu jsou ParlamentniListy.cz.

pavel-bulicekmartin-machupetr-sobotkapiratikdu-csltop-09leskralovehradecky-krajvolby-2020predvolebni-debata-xtvpredvolebni-debatyxaver
Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.